• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay Burcu Nedir ? Nasıl Bulunur?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Astrolojik olarak Güneş burcunuz nasıl kişiliğimizi oluşturuyorsa Ay burcumuz da bizim duygularımızı, derin arzularımızı ve kimsenin görmediği ruhsal tarafımızı göstermektedir. Ay burcu insanların kimi, nasıl sevdiğini ya da duygusal olarak nelere ihtiyacınız olduğunuzu göstermektedir. Özellikle duygusal ilişkilerinizde Ay burcu büyük bir önem taşımaktadır.

Ay burcu 2-3 günde bir değişmektedir. Mesela 11 Ağustos’ta doğan birisi Aslan burcudur ancak Ay burcu doğduğu güne göre değişebilir ve farklı bir burç çıkabilir. 14 Ağustos’ta doğan birisi de 11 Ağustos’ta doğan kişiden farklı bir Ay burcuna sahip olabilir ve duygusal kişilikleri tamamen farklı olabilir.

Ay burcu ‘duygularımızdır’.

Ay ‘duygusal kişiliğimizi’ oluşturmaktadır. Ayrıca Ay burcu Güneş burcunuzu nasıl ifade ettiğinizi de göstermektedir. Örneğin: Eğer Koç burcuysanız (yani Güneş burcunuz Koçsa) ve Ay burcunuz Boğaysa doğuştan agresif olan kişiliğiniz Boğa ile biraz daha az olabilir. Ya da mesela Güneş burcunuz Akrepse ve Ay burcunuz Balıksa sezgileriniz ve duygularınız daha güçlü olur.

Ay burcunuzu doğum haritanızdan öğrenebilirsiniz.

ETİKETLER