• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Boğa Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars‘ı Boğa burcunda olan kişiler daima güvende olmak isterler ve istikrarlı bir geleceğe sahip olmak isterler. Sahip oldukları her şeye karşı bağlı olurlar.

Finansal anlamda rahatta olmak isterler bu yüzden çok sıkı çalışırlar. Onlar rahatlığın anlamını bilirler ve onun için çabalarlar.

Tarzı: Sadık ve sensüel
Özellikleri: Kararlı, destekleyici ve güvenilir
Zayıflıkları: Huysuz, dik kafalı ve tembel
Tavsiye: Finansal yatırımlarda dikkatli ol.
Ünlüleri: Michael Jackson, Selena Gomez, Tom Cruise, Mariah Carey.

Sabırlıdırlar, hayatlarının düzene girmesi için beklerler. Pratiktirler ve istediklerini almak için ellerini kirletmekten korkmazlar. Onlar son derecede kararlı ve azimli kişilerdir.

Onlar pratik, gayretli ve pratik kişilerdir. Finansal anlamda daha iyi bir konuma gelmek için çalışmaktan asla yorulmazlar. Pahalı eşyalar ve rahat bir yaşam isterler. Aynı zamanda sensüeldirler, duyu organlarına hitap eden şeyleri severler.

Bir çalışma etikleri vardır ve gelirlerinden tatmin olana kadar sabırla beklerler.

Girişimci olmaktan ziyade onlar 9’dan 5’e kadar çalışmayı tercih ederler. Ancak daha iyi bir konuma gelmek istiyorlarsa risk almayı öğrenmelidirler. Onlara güvenebilirsiniz. Bazen dik kafalı olmalarından dolayı çoğu kişiyi kızdırabilirler.

Partnerlerinin alçak gönüllü, tutkulu olmalarını isterler. Onlar Zodyak’ın en sadık partnerleridir bu yüzden ilişkiden ilişkiye atlamak onlara göre değildir. Oldukça kıskanç bir sevgilidir ve partnerlerini sahiplenir.

ETİKETLER