• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Dokuzuncu Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Dokuzuncucu evinde Mars bulunan insanlar entelektüel uğraşlar için çok heveslidirler ve asla yorulmazlar. Akılları her zaman açık ve  çalıştıkları sırada bir fanatik düzeyi kadar çok azimlilerdir.FF

Fikirsahibive düşüncelerini paylaşmaktan mutluluk duyacak olan bu insanlar onları dinlemeye istekli insan gördükleri zaman dururlar ve onlarla konuşurlar. Seyahat konusunda çok tutkulu olan bu insanların bir yerlere fiziken gitmeleri gerekmez, ancak onlar daha çok hayal güçlerinin yardımıyla istedikleri her yere gidebiliyorlar.

Mars Dokuzuncu Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Açık fikirli, hevesli ve komik.

Zayıf Yanları: Keskin ve inatçı.

Tavsiye: Kendini beğenmiş birisi olmaktan kaçının

Ünlüler: Angelina Jolie, Madonna, Rihanna, Prince William, Adele

Açık fikirli olan bu insanlar süregelen düşüncelere ilgililerdir. Ancak birileri kendilerinin düşüncelerini onlara benimsetmek istediğinde nefret ederler. İnandıkları şey uğurunda önlerine kim çıkarsa çıksın savaşacaklardır, ki bu da onların hep haklı oluduğu düşüncesi ve bu düşünceye olan yatkınlıklarına dikkat etmeleri gerektiği anlamına gelir.

Mars’ı dokuzuncu evde olan insanlar daha yaratıcı olacaktır ve insanlar onların düşüncelerini önemli gördüğü taktirde görüşlerini paylaşmaya açıklardır. Eğer başkalarını olumlu bir şekilde etkileyeceklerse ve kendi bakış açılarını göstermeye ya da başkalarının düşüncelerini değiştirmeye çalıştıkları zaman agresifliklerini göstermiyorlarsa bu iyi bir şey olabilir.

Onların kariyeri ve eğitimi söz konusu olduğunda daha agresif ve son derece kararlı olacaklardır. Bu da onların başarılı olmak için her şeyi yapacaklarını gösterir.