• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Yedinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Marsı 7. evde olan kişiler özgürlüklerine çok düşkündürler ve her şeyi kendi istedikleri gibi yaparlar. Diğer insanlarla gerçekten nasıl geçineceklerini bilmediklerinden, diplomatik olmayı ve başkalarını nasıl kırmamanın yollarını öğrenmelilerdir.

Bir ilişki içinde olmayı severler çünkü bu onları gerçekten daha aktif olmaya teşvik edecektir. Bu kişiler hayatlarındaki zorluklarla baş edebilen, bu zorluklara meydan okuyabilen, ihtiyaç halinde onlara destek gösteren ve bazı şeyleri daha heyecanlı yapmak için yarış içinde olan bir enerjik sevgili isterler.

7. Ev Mars Özeti:

Güçlü Yanları: Eşsiz, dinamik ve şık.
Olumsuz Özellikleri: Tartışmacı ve düşüncesiz.
Tavsiyeler: Kişisel öncelikleri öne koymayı dene.
Ünlüler: Barack Obama, Lady Gaga, Natalie Portman, Aishwarya Rai.

Bolca romantik enerjiyle dolu oldukları için bu kişilerin enerjilerini yapıcı yönde nasıl yönlendireceklerini öğrenmeleri önemlidir. Örneğin sevgilileriyle rekabet etmek istemeleri diğer insanlarla mücadele ederken kullanılabilir.

Marsı 7. evde olan insanlar bazen birazcık gergin olabilirler, ancak her zaman yaratıcı fikirlerle geleceklerdir ve bolca enerjileri olacaktır.

Bu kişiler kendilerine meydan okunmasına bayılırlar, böylece bu insanların hayatlarını aktif tutmaları mutlu olmaları için tek yoldur. Bu insanların sadece başkalarının tepkilerini görmek için bile onları kışkırtmaları normaldir.

Eşi bu kişiye bir yaşam boyunca sadık ve bağlı olması için güvenebilir çünkü bu kişiler kahramanı oynamayı ve en çok sevdikleri kişiye karşı doğru olmayı severler. Acele içinde ve çok erken evlenmeleri muhtemeldir. Bu yüzden eşiyle kendisi arasında gerilim olma ihtimali çok yüksektir.

 

ETİKETLER