• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü On Birinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Merkür’ün bu yerleşimi insanların birisiyle bir herhangi bir şey hakkında konuşma yeteneğini geliştirir çünkü bu ev ile birlikte insan daha çekici ve ikna edici olup bir çok yeni fikre sahiptir.

Doğum haritasının on birinci evinde Merkür ile doğan insanlar diğer insanlarla baş etmede başarılıdırlar. Diğer insanlarla nasıl konuşulacağını, kolayca anlaşılacak yollardan fikirlerini nasıl açıklayacaklarını ve aktaracaklarını bilirler, ve çoğu zaman çok cömertdirler.

Merkür On Birinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Dış merkezli, zeki, meraklı.

Zayıf Yanları: Domine edici, seçici, manipülatif.

Tavsiye: Başka insanların düşüncelerinin onları etkilemesine izin vermemeliler.

Ünlüler: Rihanna, Kim Kardashian, Kanye West, David Bowie, Zayn Malik.

Bu insanlar burçlar kuşağının en konuşkan ve sosyal olan burçlardan birisidir. Çoğu zaman herhangi birisiyle herhangi bir şey hakkında konuşup bir fikir birliğine varabilir. En azından eğer karşıdaki kişi konuştukları konulara yeni ve taze fikirler ve yenilikçi bakış açıları getirebilirse, bu evin sakinleri sonsuza kadar konuşmaya hevesleneceklerdir. İşte onlar meraklarını daha çok doyuracakları ve daha fazla bilgi edebilecekleri zorlayıcı konuşmaları eğlendirici ve ilgi çekici bulacaklardır.

Bu evin sakinlerinin ilham perileri dışarılarda bir yerlerde, bulunmayı bekler. Başka insanların akıllarından bile geçirmeyecekleri fikirleri düşünürler. Bunlar konuşma özgürlüğü, bireysel seçimler, ahlak, insancıl yardım gibi basit ama derin konulardır.