• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Onuncu Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    Loading...

Merkür’ün bu yerleşimi insanları özellikle zor problemleri kritik zamanlarda çözmelerini sağlar, başkaları utanmış ya da sıkışmış kalmışken.

Doğum haritasının onuncu evinde Merkür ile doğan insanlar hedeflerini özellikle kişisel hayatlarında büyük başarılara ve kişisel gelişime doğrulturlar. Hayatlarında hedeflerinden daha önemli bir şey yoktur, her bir kimseye yukarıdan bakacakları seviyeye yani sosyal merdivenin en tepesine nasıl çıkabilirler hep bunu düşünürler. Bu insanlar çok iyi birer konuşmacıdırlar, nasıl iletişim kurması gerektiğini bilirler ve hatta büyük bir kabiliyetle düşüncelerini kağıda nasıl aktaracaklarını bilebilirler.

Merkür Onuncu Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Şık, büyüleyici ve zeki.

Zayıf Yanları: Düşüncesiz ve kontrolcü.

Tavsiye: Yeni deneyimlerden korkmamalılar, onlara açık olmalılar.

Ünlüler: Johnny Depp, Lady Gaga, Jennifer Lawrence, Victoria Beckham.

Bu Merkür’ün yerlileri için kariyer tekrar eden görevler ve akıl dışı çalışmadan daha da fazlasıdır. Onlar için kariyer bir vizyondur, sezgidir, adapte olabilmedir ve odaklanılmış çabaların uygulamasıdır.

Onuncu evde Merkür ile bu insanlar şimdi bir aksiyon alınmamasının gelecekte kayıp fırsatlar ve başarısız bir gelecek olacağını tam olarak bilirler. Bu yüzdendir ki bir zorlukla karşılaştıklarında tereddüt etmeyeceklerdir. Kendilerini geliştirme fırsatı bulduklarında bu fırsatı kaçırmayıp daha fazla bilgi öğreneceklerdir. Bu insanları iki iş yaparken ya da çok garip işler yaparken görmek sizleri şaşırtmasın. Bütün bunlar kendilerini keşfetmek için bir girişimdir.