• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Şeyma Subaşı Kimdir? Şeyma Subaşı Burcu ve Yükselen Burcu Nedir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Geçtiğimiz senelerde Acun Ilıcalı’yla ilişkisiyle gündemde olan Şeyma Subaşı, 2 Temmuz 1990 tarihinde Samsun ilinde dünyaya geldi. Bir Türk sosyal medya fenomeni ve YouTuber olan Şeyma Subaşı bir dönem ekranlarda yayınlanan “Var Mısın Yok Musun?” isimli programda yer almıştır.  Geniş kitleler tarafından tanınması, 2008 senesinde katıldığı Miss Turkey güzellik yarışmasıyla oldu. Var Mısın Yok Musun? isimli yarışma’da Acun Ilıcalı ile tanışıp yakınlaşmaya başlayan Subaşı, “Yok Böyle Dans” isimli programda kostüm tasarımcılığı yaptı.

16 yaşından beri farklı tasarımcıların moda defilelerinde bulunan Şeyma Subaşı, 2014 senesinde kendi moda markasını yarattı. Daha sonrasında İstanbul Mercedes-Benz Fashion Week defilesinde ilk defilesini gerçekleştirdi. 2017 senesinde It-Is Ok adlı bir uygulamayı piyasaya sürdü. 2018 senesinin Eylül ayında Ilıcalı ile birlikte İstanbul Bebek’te bulunan Healthyish adlı sağlıklı beslenme üzerine bir kafe açtı ve burayı işletmeye başladı. 2020 senesinde Babe isimli bir giyim markası kurdu.

2013 senesinde Acun Ilıcalı ile Subaşı’nın Melisa adlı kızları doğdu. 2017 senesinde Ilıcalı ile evlenen Subaşı, 2018 senesinde bir senelik evliliğin ardından boşandılar. Aynı sene İtalyan DJ Guido Senia ile ilişki yaşamaya başlayan Subaşı, 2020 senesinde bu ilişkisine son verdi.

2021 senesinde Mısırlı yatırımcı Mohammed Al Saloussi ile ilişkisiyle gündemde olan Şeyma Subaşı’nın burcu Yengeç‘dir  yükselen burcu ise Boğa’dır.