• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Çağlar Ertuğrul Kimdir? Çağlar Ertuğrul Burcu ve Yükselen Burcu Nedir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ünlü oyuncu Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987 tarihinde İzmir Karşıyaka’da dünyaya geldi. 2005 senesinde Bornova Lisesi’nden mezun olan ünlü oyuncu, 2011 senesinde Koç Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği bölümünü tamamladı. Eğitimini aldığı sırada tiyatro ile tanıştı.

13 Nisan 2009’de ilk kez bir tiyatro oyununda oynadı. Koç Üniversitesi’nde Romeolar ve Juiletler isimli bir tiyatro oyununda rol aldı. Bu deneyiminden sonra farklı oyunlar ile sahnelerde bulundu. Üniversite mezuniyetinden sonra Vahide Gördüm’üm 35 Buçuk Akademisi’nde bir sene boyunca eğitim aldı. 2012 senesinde Alper Çağlar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Dağ isimli filmde başrol oynadı. Bu filmde Çavuş Oğuz Çağlar karakterine hayat verdi. Bu filmden sonra geniş kitleler tarafından tanındı. Yine aynı sene içerisinde Benim İçin Üzülme isimli diziden teklif aldı. Bu teklifin gelmesiyle birlikte makine mühendisliğinden vazgeçti ve oyunculuk üzerine odaklandı. Daha sonrasında 2016-2017 yıllarında West Hollywood’da bulunan Lee Strasberg Tiyatro ve Film Okulu’nda metot oyunculuğu ve doğaçlama üzerine sıkı bir eğitim aldı. Ünlü oyuncu, Bana Masal Anlatma ve Biz Size Döneriz gibi sinema filmleriyle, Medcezir, Beyaz Karanfil, Şura gibi televizyon dizilerinde de rol aldı.

Günümüzde Teşkilat dizisinde oyunculuk hayatına devam eden Çağlar Ertuğrul’un burcu Akrep‘dir ancak doğum saati bilinmediği için yükselen burcu da bilinmemektedir.