• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş’i On İkinci Evde Olanların Kişilik Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

On ikinci evinde Güneş yer alan kişiler daima mükemmel olmanın hayalini kurmaktadır. Bu kişiler çabaları için takdir edilmek ve tanınmak isterler ancak aynı zamanda bu kişiler belirsiz bir yaşam yaşamak isterler. Bu kişiler daha çok kendi dünyalarında düşüncülere dalan ve kendi halinde olan kişilerdir.

Bu kişiler lider rolünü üstlenmekten daha çok arka planda kalmayı tercih ederler. İnsanlara ne kadar çok yardım ederlerse kendilerini daha çok mutlu hissederler.

Güçlü yanları: Sezgileri güçlü, mükemmeliyetçi ve şefkatli
Olumsuz özellikleri: Yalnız, yargılayıcı ve inatçı
Tavsiye: Kendilerini özgür bırakmaya ve ifade etmelerine izin vermeliler.
Ünlüler: Mahatma Gandhi, Charlize Theron, Avril Lavigne, David Beckham.

Güneş’in on ikinci evinde yer alan kişiler ilgi odağında olmayı çok sevmezler. Daha çok kendi iç dünyalarına odaklanırlar ve çevreleriyle iletişim halinde olmazlar. Kendileri ile yalnız kalmak onlar için çok önemlidir. Çok şefkatli bir yapıları vardır.

Bu kişiler gece kuşları olduğu için daha çok akşamları çalışmaktan keyif alırlar. Karanlık bu kişileri daha üretken yapmaktadır ve onlar da bu durumun farkındadırlar. Mistik ve farklı meditasyon teknikleri ile ilgili konular üzerinde çalışmalar yaparlarsa kendilerine daha çok güveneceklerdir.

Ayrıca bu kişilerin kendilerine özel iç dünyasının olması onları harika bir sanatçı yapabilir. Bu kişiler kendi hayallerini ve fikirlerini paylaşma konusunda oldukça hassastır. Kendilerine karşı nazik olmalıdır.

Olumsuz Özellikler:

Bu kişiler olayların ortasında olmayı sevmezler bu yüzden kendileri gibi olmaktan korktukları için rol yaparlar. Bu kişiler daha çok iç dünyalarına çekildikleri için günlük sorunlarla ilgilenmeyi sevmezler ve kendilerinin gerçekte kim olduğu konusunda bir yanılgıya düşebilirler.

Güneş’i on ikinci evinde yer alan kişiler alkol ve uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklara bağımlılık gösterebilir. Bu kişiler gerçek dünya ile yüzleşmektense gerçekçi olmayan hayali şeylere inanmayı tercih edebilir.