• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ay’ı On İkinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ay‘ı on ikinci evde olan kişiler nasıl hissettiklerinin farkında değildir. Bu kişilerin duyguları onları boğabilir ve bu yüzden kalbinde ve zihninde mevcut olan şeyleri dile getirmekte zorlanabilir. Bu kişilerin empati ve sempati özellikleri son derece gelişmiştir. Sık sık toplumdan uzaklaşabilir ve kendi hallerinde olmak isteyebilirler.

Bu kişiler dışarıda olmaktansa tek başlarına vakit geçirmekten keyif alabilirler. Huzurlu bir ortamda olmak bu kişiler için çok önemlidir. Böylelikle kendilerini şarj edebilirler ve eski enerjilerine kavuşurlar. İnsanlarla iletişim kurmaya belli aralıklarla ara verebilirler.

Güçlü yanları: Algısal, dengeli ve cömert
Olumsuz özellikleri: Yanlış anlaşılan ve zor
Tavsiye: Her şeyi kişisel olarak algılamayı bırakmalısın.
Ünlüler: Rihanna, Harry Styles, Kendall Jenner, Miranda Kerr.

Ay bu kişileri aynı zamanda gerçek dışı ve yüzeysel şeylerle ilgili yapmaktadır. Bu yüzden bu kişilerin psişik yetenekleri de oldukça gelişmiştir. Eğer Ay’ın konumu iyiyse bu kişiler topluluk önünde olmayı gerektirmeyen işlerde büyük başarılar elde edebilir.

Ayrıca Ay, on ikinci evde yer aldığı kişi bu kişilerin gizli romantik ilişkiler yaşaması da bir o kadar muhtemeldir. Ay’ın konumu bu kişileri zaman zaman kurban gibi hissettirebilir. Duygularını inkar edebilirler ancak bu kişiler kendi enerjilerinin farkında olmayı öğrenmelidir.

Diğer insanlar onlara nasıl hissettiklerini sorduklarında kendilerini boğulmuş hissedebilirler. Yardıma ihtiyacı olan herkese el uzatan bu kişiler ilk önce kendi içlerinde oluşan karmaşayı durdurmalı ve her şeyi dengede tutmayı öğrenmelidir.

Eğer çok mutlularsa muhtemelen sırları kendilerini toplumdan uzaklaştırarak içsel huzurlarını yakalamalarıdır. Çok gizemli ve sırcı olabilir. Annelerine ya da yaşamlarındaki bir kadın karaktere büyük bir bağlılık gösterebilirler. Ay’ın bu evde yer almasındaki en negatif etkilerden birisi bu kişileri oldukça sorumsuz ve çok fazla hassas yapmasıdır.