• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
 • * En az 8 karakter olmalıdır.
 • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü On İkinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 2,50 out of 5)
  Loading...

Venüs’ü on ikinci evde yer alan kişiler oldukça romantiktirler ve daima sevdiği kişiyi etrafında görmek ister. Partnerinden uzak kaldığı an bu kişi oldukça incinmiş hissedecektir.

Çok sadıktırlar ve bu özelliğinden dolayı bu kişiler başkaları tarafından sık sık kullanılır. Sıra dışı olan garip kişilere karşı bir çekim hisseder ve çoğu zaman sırları olan kişilere aşık olurlar. Partneri kendisi gibi sevgisini sık sık dile getirmeyebilir ve bu da onları şüpheye iter.

Güçlü yanları: Alışılmadık, arkadaş canlısı ve minnettar
Olumsuz özellikleri: Patavatsız ve ilgisiz
Tavsiye: Seni korkutacak riskler almayı dene.
Ünlüler: Rihanna, Adele, Jimi Hendrix, John Mayer, Gigi Hadid.

Bu kişiler aşk konusunda oldukça ciddidir ve bir ilişkiye başladığı anda sadece partneri için yaşar. Kendi ve partnerinin ihtiyaçları arasına bir çizgi çekmekte zorlanabilir bu yüzden aşkta çok sık incinebilir. Çok sadıktırlar. Sırları olan kişilerden etkilenirler bu yüzden yasak aşk yaşayabilirler.

Kendilerini feda edebilirler. Venüs’ü bu yerleşime sahip olan kişilerin birlikte olacağı kişi sık sık aşkını dile getirmelidir. Kendisi istemese de bu kişiler dıştan oldukça gizemli görünürler. Onlar romantik taraflarını saklarlar bu yüzden insanlara karşı bilmece gibi görünebilir.

Kendilerini değersiz hissettikleri için çoğu zaman arka planda kalmak isterler. Bu düşüncelerinden dolayı bu kişiler kendi kabuklarına çekilirler ve kendi hayal dünyalarını oluşturarak orada yaşamak isterler. Sık sık eski sevgililerini düşünebilir ve kendisini karşılığı olmayan bir ilişki içerisinde bulabilir.

Bu kişilerin şairsel düşünceleri vardır ve yazı yazma konusunda yetenekli olmasalar bile bir şairin derin duygularını taşırlar ve bu da onları oldukça romantik birisine dönüştürür.
Venüs’ü on ikinci evde yer alan kişiler zamanlarının çoğunu yalnız geçirmek isteyebilir. Oldukça karanlık bir insan olabilirler. Bu kişiler aynı zamanda hapishane ve hastanede kalan kişilerle derin bağlar kurabilir.

OKUYUCU YORUMLARI
 • Elif
  3 sene önce

  Venüs yay’ı atlamışsınız 🙁 fakat yazılar harika emeğinize sağlık

  28