• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Dokuzuncu Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Venüs’ü dokuzuncu evde olan kişiler diğer kültürlere karşı büyük bir çekilme hisseder. Bu kişiler oldukça uyumlu ve sıcak kanlıdırlar. Ancak konu aşk olduğunda ise bu yapışkan ve muhtaç tavırları bir anda yok olur çünkü onlar her şeyden önce bir ilişki içerisinde özgür olmak ister.

Eğer partnerleri tarafından kısıtlanırsa bu kişiler o ilişki içerisinde rahat olamayacaktır ve o kişiden ayrılacaktır. Bu kişiler kendisi gibi maceraperest ve dünyayı keşfetmek isteyen birisiyle birlikte olmak ister.

Güçlü yanları: Çekici, tensel ve maceraperest
Olumsuz özellikleri: Yapışkan ve kısıtlayıcı
Tavsiye: Önce kendini sevmelisin.
Ünlüler: Christina Aguilera, Kim Kardashian, Matt Damon, Jessica Alba, Mark Zuckerberg.

Onların en kötü özelliklerinden birisi ise her şeyi olumlu olarak görmesidir. Bu yüzden bazen ulaşamayacakları hayaller peşinden koşabilirler. Oldukça idealist bir yapıları olduğu için bu kişilerin ünlü olması da çok muhtemeldir.

Bu kişiler felsefe gibi konulara karşı oldukça meraklı olabilir. Entellektüel becerileri oldukça gelişmiştir. Yeni ülkeler görmek ve yeni kültürler tanımak onlar için büyük bir keyif kaynağıdır. Bilge bir zihinleri vardır ve dünyayı daha iyi bir yer yapmak için uğraşacaklardır.

özgürlüğü çok severler bu yüzden bu kişiler başka bir insana karşı muhtaç olmaktan çok korkarlar. Birisi tarafından kısıtlanmayı hiç sevmezler ve bu kişiler Zodyak’ın en bağımsız burçları arasında yer almaktadır. Mükemmel bir aşk düşleyen bu kişiler hayatı bir macera olarak görürler ve daima yeni şeyler keşfetmek isterler.

Bilgi edinmeyi ve yeni şeyler denemeye oldukça meraklı olan bu kişilerin dil öğrenmeye yetenekleri olabilir. Ayrıca sosyal yapıları sayesinde çok kolay arkadaş edinirler. Yaşama iyimser olarak yaklaşırlar ve eğer Venüs’ün konumu burada kötü ise bu kişiler başladıkları işleri bitiremeyebilirler.