• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Sekizinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Venüs’ü sekizinci evde olan kişiler sosyal ve romantik yönlerini arkadaş ve iş ilişkilerini kurarak açıklarlar. Karşı cinse karşı oldukça çekici görünürler ve yaşamlarında olmasını istediği kişilerin oldukça zeki ve gizemli olmasını isterler.

Kabalıktan ve fakirlikten nefret ederler. Bu kişiler çok fazla para kazanmak için her şeyi yapacaktır. Kendilerine en lüks ve en pahalı şeyleri almayı severler. Ayrıca gündelik sorunlar bu kişilerin canını sıkar. Bu kişilerin mutlu olabilmesi için yaşamlarında dramaya ihtiyacı vardır.

Güçlü yanları: Sadık, esprili ve romantik
Olumsuz özellikleri: Fazla dramatik ve yüzeysel
Tavsiye: Söylediklerini yapan kişi ol.
Ünlüler: Natalie Portman, Jennifer Lawrence, Prince Harry, Kylie Jenner, Mike Tyson.

Venüs’ü sekizinci evde olan kişiler oldukça romantiktirler. Hem çiçek almayı hem de vermeyi çok severler. Onlar için insanlarla anlamlı ilişkiler kurmak oldukça önemlidir. Bu kişilerin partnerleri ile birlikte bir iş kurması oldukça muhtemel bir durumdur.

Yaşamlarında olmasını istediği arkadaşları onlara karşı dürüst olacaktır. Ayrıca Venüs’ü bu konumda olan kişiler gizemli ve bilinmeyen konulara karşı büyük bir ilgi duyacaktır. Konu aşk olduğunda ise her şeyin kuvvetli ve yoğun bir şekilde olmasını isterler. Bu kişiler sadece fiziksel olarak birisiyle birlikte olmaktan değil aynı zamanda içerisinde birçok dramanın yer aldığı ilişkide olmak ister.

Yüzeysel ve sıradan olan her şey onların canını sıkar. Aşkta zayıf görünmekten korkar bu yüzden duygularını kontrol altına almak isterler. Partnerlerine karşı oldukça kıskanç ve sahiplenici davranabilir çünkü terk edilmekten ve ihanete uğramaktan çok korkarlar.

Eğer onların güvenini kazandıysanız onlara karşı asla saygısızlık etmeyin. Çünkü Venüs’ü sekizinci evde olan kişiler oldukça sadık ve verici insanlardır. Tutku onları iyi yapan bir diğer ver. Sır ve tabu olan her şey onları daha da heyecanlandırır.