• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Onuncu Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Venüs‘ü onuncu evde olan kişiler ilginin merkezinde olmayı seven kişilerdir. Bu kişiler hobilerini bir kariyere dönüştürebilir ve iyi bir sosyal pozisyonda yer alabilirler. Onlar yaptıkları işler için takdir edilmek isterler.

Birçok kişi onun gösterişli olduğunu düşünebilir çünkü Venüs’ü burada yer alan kişiler yüksek standartlara sahip olan bir yaşam sürmek isterler. Etrafındaki insanların etkili olmasını isterler. Bu kişiler başarılı insanlara karşı bir çekim hissederler. Ve yaşlandıkça daha da olgun hissederler.

Güçlü yanları: Zarif, büyüleyici ve sosyal
Olumsuz özellikleri: Şikayetçi ve obsesif
Tavsiye: Bazen farklı şeyler denemelisin.
Ünlüler: Johnny Depp, Nicole Kidman, Kanye West, Ashton Kutcher.

Venüs’ü onuncu evde yer alan kişiler kendilerini sosyal, romantik ve sanatsal olarak meslekleri ile anlatmak isterler. Bu kişiler iyi bir sosyal konumda yer almak ve yönetici olmak isterler. Sanata karşı yetenekleri olduğu gibi aynı zamanda etkileyici insanlarla birlikte de olabilirler.

Büyüleyici bir yapıları vardır bu yüzden insanlar onlara karşı saygı duyar. Hayranları çoktur, onları uzaktan izleyen kişiler bile olabilir. Onları çekici kılan bir şeyler vardır ama bu kişiler aynı zamanda bir o kadar da soğuk görünürler. Ancak insanlar onları tanıdıkça aslında ne kadar sevecen ve iyi kalpli olduklarını fark eder.

Onuncu evinde Venüs olan kişiler sadece statü için bir evlilik yapabilir. Arkadaş edinme ve etkinlik organize etme gibi konularda oldukça başarılıdırlar. Bu yüzden bu kişiler yaşamları boyunca iyi işlere imza atmak için çabalayacaklardır.

Pozitiftirler ve yaptıkları işe duygularını katmazlar bu yüzden büyük başarılar elde ederler. Bu yerleşime sahip olan kişilerin babası oldukça dominant olabilir. Eğer bu kişilerin Venüs konumu pozitif ise ünlü olma olasılıkları da yüksektir.
İşlerini tutku ile yaparlar ve nereye giderse gitsin pozitifliği ile dikkatleri üzerine çeker.