• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Astrolojide 10. Ev Ne Anlama Gelir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Astrolojide onuncu ev ‘sosyal statü evi’ olarak tanımlanmaktadır. Bu ev aynı zamanda kariyeriniz hakkında bilgi verir yani işinizle ilgili olan 2. ve 6. ev gibidir ancak daha farklı konular da yer almaktadır. Astrolojideki bu üç ev size yaşamınızda başarı ya da zorluklar getirir.

Mesleğiniz, toplum içindeki yeriniz, toplumun sizi nasıl gördüğü bu evin konularıdır. Aynı zamanda 4. ev gibi ebeveyne ait etkiler de bu evin konu alanlarından birisidir. Maddiyata nasıl değer verdiğiniz, nasıl para kazandığınız bu ev içerisinde gösterilir. Rütbe ve sosyal konumunuz bu alanda yer almaktadır.

10. ev doğum haritanızda oldukça önemlidir. Bu evin sahibi Oğlak burcudur, yönetici gezegeni ise Satürn’dür.

Bu ev kariyerinizle ilgili sosyal duruşunuzu göstermektedir. Eğer kaynaklarınızı yanlış bir şekilde kullanırsanız, bu sizin sosyal duruşunuzu doğrudan etkileyecektir. Çok fazla zengin olmanız, çok fazla insanın sizi seveceği anlamına gelmemektedir. Başarılarınızın çoğu etrafınızda size yardım eden insanların sayesinde olmuştur. Karakter her şey demektir.

Bu ev aynı zamanda patronunuzu nasıl gördüğünüzü yansıtmaktadır.

ETİKETLER