• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Astrolojide 5. Ev Ne Anlama Gelir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Astrolojide beşinci ev romantik ilişkilerinizde nasıl olduğunuzu, hobilerinizi, boş zamanlarınızı nasıl değerlendirdiğinizi, doğal şansınızı ve yaratıcılığınızın tüm yönlerini gösterir. Çocuklar da burada yer almaktadır çünkü onların yaratıcısı da siz oluyorsunuz. Çocuğunuz evlatlık olsa bile onların yaşamında bir etkiniz bulunmaktadır.

Beşinci ev sizin partner bulma eviniz değil – çünkü yedinci ev bunu simgelemektedir. Beşinci evinizin simgelediği romantizm daha çok sevgili olacağınız kişinin tipini, karşılaşmalarınızı, partnerinizden istediğiniz davranış tarzını ve sizi karşı tarafta çeken özellikleri göstermektedir.

Aynı zamanda yaratıcılığınız bu evde gösterilmektedir. Beşinci ev vaktinizi nasıl geçirdiğinizi ve hangi aktivitelere potansiyeliniz olduğunu gösterir. Şans evidir ama bu şansınızı kendiniz yaratmanız gerekmektedir. Beşinci evin sahibi Aslan burcudur, yönetici gezegeni ise Güneş’tir.

Romantizm ve haz evidir. Bu evin çocuğunuzla olan bir bağı olabilir. Beşinci eviniz yaşamda haz duyduğunuz şeyleri açığa çıkarabilir.

Ne tür insanlardan hoşlandığınız, sizi heyecanlandıran şeyler beşinci evinizle ilgilidir.

Beşinci evinizde yer alan burcu öğrenmek için tıklayın.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.