• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

İkizler erkeği ve Başak kadını birbirlerini etkilemesini bilen ikilidir. İkisinin saatlerce bitmek bilmeyen tartışacak konuları vardır.

İkisinin de hayata bakış açısı aynıdır. İnsanları analiz etmeyi ve gözlemlemeyi çok severler. Entellektüel ve büyüleyici bir kişilikleri vardır ve çevresiyle ilgili gözlemlerini tartışmaktan büyük keyif alırlar. İkisi de bilgilerini mantığından geçirir, duygularından değil.

İkisi de birbirlerinin zekasından etkilenir. Başak kadını gerçekleşmekte olan her şeyi bilmek ister, İkizler erkeği ise olan bu şeylerin nasıl gerçekleştiğini bilmek ister. Yani ikisi de sıkılmadan saatlerce birbirleriyle konuşabilirler.

İkisinin de meraklı olması birbirlerini bir araya getirir. İkizler erkeğinin iyimser ve bilgili olması Başak kadınını cezbeder. İkizler erkeği ise Başak kadınının ciddiyetini, şefkatli ve ince ruhlu oluşunu takdir eder.

Başak kadınının gizemli oluşu İkizler erkeğini daha da meraklandırmaktadır. İkizler ve Başak burcu ilişkisi ilk olarak arkadaşça başlayabilir. İkisi de birbirlerini daha iyi tanıdıktan sonra romantik olarak birbirine bağlanır.

Olumsuz Özellikleri

İkizler erkeği kadınlarla flörtleşmeyi çok sever bu yüzden disiplinli ve kuralcı olan Başak kadınının aşırı kontrolcü yapısından sıkılabilir. Başak kadını oldukça kontrolcüdür, tatil planlarını hatta kıyafetlerinin nasıl olması gerektiğini bile o karar verir.

İkizler erkeği dakik değildir ve güvenilmez olmaları ile nam salmıştır. Başak ise Zodyak’ın en düzenli burcudur. İkizler erkeği eğlenceli ve enerjiktir, Başak kadını ise daima konuşkan değildir çoğu zaman ketumdur.

Başak kadını her şeyin mükemmel olmasını ister bu yüzden etrafındaki insanları değiştirmeye çalışabilir.

İkizler Erkeği ve Başak Kadınına Tavsiye

Eğer İkizler erkeği Başak kadını ile birlikte olmak istiyorsa onun daha çok tensel olması ve Başak kadınının kalbine dokunması lazım.

İkisi de birlikte olmak istiyorsa, davranışlarını kontrol etmelidir. Mesela; İkizler erkeği, Başak kadınına sadece farklılıktan hoşlandığını göstermemeli aynı zamanda stabil bir ilişki istediğini de göstermelidir.

Başak kadını ise İkizler erkeğinin flörtöz ve arkadaş canlısı olduğunu kabul etmelidir.