• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Balık burcu erkeği ve Oğlak burcu kadını birbirleriyle çok iyi anlaşacaklardır çünkü ikisi de birbirlerine saygı ve hayranlık duyacaklardır. Balık erkeği, Oğlak kadınının güçlü, sadık ve hırslı kişiliğinden etkilenecektir. Oğlak kadını ise Balık erkeğinin çok yönlü kişiliğini takdir edecektir.

Balık erkeği ve Oğlak kadını arasındaki ilişki oldukça sakin ve huzurlu olacaktır. Oğlak kadını, Balık erkeğinin duygusal yanını görecek ve onu daha pratik ve havalı bir insan yapacaktır. Bu ikilinin evi ise oldukça rahat ve samimi olacaktır.

Bu ikili tanıştıkları andan itibaren birbirlerinin en yakın arkadaşı olabilir ve arkadaşlıkları ise kısa bir süre içerisinde aşka dönüşebilir. Balık erkeği, Oğlak kadınına daha ötesini görme konusunda yardımcı olacaktır. İkisi de birbirlerinin düşünme tarzlarından etkilenecektir.

Ayrıca Balık erkeği, Oğlak kadınının daha iyi odaklanmasına yardımcı olacaktır. Balık erkeği ise Oğlak kadınının ona verdiği güveni sevecektir.

Olumsuz Özellikleri

Balık erkeği ve Oğlak kadını arasındaki sorunlardan bir tanesi Balık erkeğinin çabuk karar vererek Oğlak kadınından onay almamasıdır. Aynı zamanda Oğlak kadını ilişkiyi yönetecektir ve her şeyin sorumluluğunu alacaktır bu da Balık erkeğini zaman zaman değersiz hissettirebilir.

Düzen ve temizliğe önem veren Oğlak kadını, kaotik ortamda yaşamaya alışan Balık erkeği ile zor anlar yaşayabilir. Ayrıca Oğlak kadını düzenli bir yaşam isterken Balık erkeği ise oldukça dağınıktır ve işi bile stabil olmayabilir.

Balık Erkeği ve Oğlak Kadınına Tavsiye

Eğer Balık erkeği, Oğlak kadını ile birlikte olmak istiyorsa onun yardımına ihtiyacı varmış gibi davranmalıdır. Oğlak kadını durumu kurtarmayı çok sever bu yüzden daima Balık erkeğine yardımcı olmak ister.

Balık erkeği çok hassastır bu yüzden Oğlak kadını öfkesini kontrol etmelidir. Eğer ikisi de birbirlerinin özelliklerini kabul ederse bu ikili çok mutlu bir ilişki yaşayabilir.