• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Erkeği ve Kova Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Balık erkeği ve Kova kadını ilişkisi şaşırtıcı fakat aynı zamanda ilginç olabilir. İkisi de zor problemleri kısa bir süre içerisinde çözebilen zeki kişilerdir.

Balık erkeği oldukça hassas iken aynı zamanda bir o kadar maneviyatına düşkündür. Balık erkeği, Kova kadınının isteklerini tahmin edebilmek için iç güdülerine güvenecektir. Özellikle Kova kadını, Balık erkeği ile tanıştığı andan itibaren onun diğer erkeklerden farklı olduğunu anlayacaktır.

Balık erkeğini oldukça ilgi çekici bulan Kova kadını onunla ilgili her şeyi merak edecektir ve bu yüzden ondan kolay bir şekilde vazgeçmeyecektir. İkisinin de eşsiz kişiliğe sahip olması onları birbirine çekecektir. Aynı zamanda bu ikili insanların duygularını ve düşüncelerini tahmin etmede çok iyidir.

Kova kadını ve Balık erkeği birlikte zaman geçirdiklerinde birbirlerinden çok şey öğreneceklerini fark edecektir. Balık erkeği, Kova kadınına daha fazla duygusal olmayı, hislerinin farkındalığını gösterecektir. Kova kadını ise ona daha az hassas olmayı öğretecektir.

Olumsuz Özellikleri

Kova kadını ve Balık erkeğinin zıt olan birçok noktası vardır. Kova kadını ideallerinden ve hedeflerinden başka bir insan için vazgeçmek istemez. Balık erkeği ise oldukça fedakardır.

Aynı zamanda Balık erkeği öfke nöbetleri geçirebilir ve bu yüzden çok zor sakinleşir. Balık erkeğinin sakin kalabilmesi için biraz yalnız kalmaya ihtiyacı vardır.

Kova kadını haklı olduğunu ispat edene dek vazgeçmez. Özgür ve gezgin bir yaşam isteyen Kova kadını, ev ortamında takılmak isteyen Balık erkeği ile zıtlaşabilir.

Balık Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye

Balık erkeği ve Kova kadını eğer birlikte olmak istiyorsa bu ikili birbirlerini anlamak için çaba sarf etmelidir. Eğer bu çift birbirlerinin farklı olduğu noktaları görmezde gelmeyi öğrenirse ve birlikte yaşamaya çalışırsa çok mutlu olur.

Bu çift birbirlerini ne kadar iyi anlamaya çalışırsa o kadar derin ve güçlü bir bağ kuracaktır.