• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Başak Burcu Erkeği ve Kova Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 2,20 out of 5)
    Loading...

Başak erkeği ve Kova kadınının birbirleri hakkında keşfedecek birçok şeyi vardır. Bu ikili birlikteyken iyi bir şekilde iletişim kurmayı bulacaklardır. Biraz fazla şefkat ve anlayış ile birlikte zamanla bu çift birbirine çok bağlı olacaktır.

Kova kadını romantik olarak bilinmez ancak Başak erkeği ile birlikteyken bu yönünü keşfedebilir. Çok fazla sabırlı olmayan Kova kadını, Başak erkeğini etkilemeyi başaracaktır.

Bu ikili birbirlerine hayranlık duyacak ve saygı gösterecektir. Başak erkeği, Kova kadınının kalbini çalmak için her şeyi yapacaktır. Kova kadınının arkadaş canlısı tavırları ise Başak erkeğini daha da cezbedecektir.

Kova kadını sezgilerine çok güvenir bu yüzden Başak erkeğinin stresli veya üzgün olup olmadığını saniyeler içerisinde anlayabilir. Başak erkeğini mutlu etmek için her şeyi yapacak olan Kova kadını, Başak erkeğini etkisi altına alacaktır.

Kova kadını, Başak erkeği ile olan ilişkisi için rahat olabilir çünkü konu aşk olduğunda Başak erkeği oyunlar oynamayı sevmez. Başaklar, Zodyak’ın en sadık burçları arasında yer almaktadır.

Bu ikilinin ilişkisi çok dayanıklıdır. Sevgiliyken, her şeyi çok büyütmemeyi öğrenmelidirler. Başak erkeği zeki ve pratiktir, Kova kadını ise yeni fikirleri olan bir dahidir bu yüzden bu ikili birlikteyken büyük şeyler başarabilir.

Olumsuz Özellikleri

Başak erkeği şu ana odaklıyken, Kova kadını ise daima geleceğe odaklıdır. İkisi de birbirini ilginç bulabilir ama yine de mesafeli durabilirler. Başak erkeği haksız olduğu zamanlarda özür dilemekten kendisini alıkoymaz ancak Kova kadınının özür dilemeye dair en ufak bir fikri bile yoktur.

İkisinin de yaşama olan yaklaşımları farklı olabilir bu yüzden bir çift olarak problemlerle karşılaşabilirler. Başak erkeği, Kova kadınının arkadaş canlısı ve geniş bir kişiliğe sahip olmasına anlam veremez, doğasında eleştirmen olan Başak erkeğini ise Kova kadını boğucu bulabilir.

Başak erkeği detaylara çok takılır ancak Kova kadını bunlara hiç aldırış etmez. Aynı zamanda Kova kadınının asi ve alışılmadık tavırları Başak erkeğini rahatsız edebilir.

Başak Erkeği ve Kova Kadınına Tavsiye

Bu ikili eğer bir arada olmak ve ilişkilerine devam etmek istiyorlarsa kendilerinde ufak değişiklikler yapmalılar. İkisinin de zıt görüşleri vardır ancak mizah anlayışlarını genişleterek bu ikili bu problemleri aşabilir.

Bu çift daima birbirlerinin yanında olmalıdır. Başak erkeği hiçbir şeyin mükemmel olmadığını ve olmayacağını kabullenmelidir. Kova kadını, Başak erkeğinin daha sosyal olmasında yardım etmeli iken Başak erkeği de ona daha fazla disiplinli olmayı öğretmelidir.