• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

İkizler Burcu Erkeği ve Koç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

İkizler erkeği oldukça büyüleyicidir ve herkesi etkileyebilen bir sevimliliği vardır. İkizler erkeği ve Koç kadını arasındaki ilişki ise oldukça ilginç olacaktır.

İkisinin de birçok şey hakkında düşünceleri farklı olabilir ancak ikisi de meydan okumayı çok sever.

İkizler ve Koç ilişkisi yürüyebilir ancak bunun için İkizler erkeğinin doğrudan ve dürüst olması gerekmektedir. İkisi arasındaki en iyi uyum ise birbirlerinin özgürlük ihtiyaçlarını anlaması olabilir.

Koç kadını, İkizler erkeğinin zekasından çok etkilenecektir, İkizler erkeği de Koç kadının enerjisini çok sevecektir. İkisi arasındaki çekim ise çevreleri tarafından fark edilecek kadar güçlü bir seviyededir.

İkisi de benzer hayallere, fikirlere sahiptir bu yüzden çift olarak oldukça iyi vakit geçireceklerdir. Mizah anlayışlarının aynı olmasından bahsetmeye gerek bile yok.

İkisi de hareketlidir ve meydan okumayı çok sever bu yüzden bir çift olarak oldukça mutlu olacaklardır. İkisinin arasındaki ilişki oldukça dinamik ve başarılı olacaktır. Koç kadını hırslı ve zekidir ve ikisi bir araya gelince kırılmaz bir güç olacaklardır.

Olumsuz Özellikleri

Koçlar açık sözlü ve dürüst kişiler olarak bilinirler. Eğer Koç kadını bir şeye karar verirse hiçbir şey onun bu kararını engelleyemez. İkizler erkeği ise sık sık fikirlerini değiştirir.

İkizler erkeğinin söylediği bir şeye kesin olarak inanamazsınız. Bu da Koç kadınının sinirlerini bozabilir. Koç kadını planlarının değiştirilmesinden hoşlanmaz ve İkizler erkeği de yapacağını söylediği şeylere bağlı kalmaz.

İkisi arasındaki arkadaşlık ilişkisi sonsuza kadar sürebilir ancak romantik seviyede ise oldukça farklı olabilir.

İkizler Erkeği ve Koç Kadınına Tavsiye

Koç kadını zaman zaman duygularını ifade etmede zorlanabilir. Tutkuları onlara kendilerini ifade etmede yardımcı olur. Kelimelerle arası iyi olmayabilir ancak İkizler erkeği konuşkan kişiliği ile ona yardımcı olabilir.

Eğer İkizler erkeği, Koç kadınının ilgisini istiyorsa, mizah anlayışını kullanmalıdır ya da onu heyecanlı bir aktiviteye davet de edebilir.