• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Oğlak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Jüpiter‘i Oğlak burcunda olan kişiler akıllarında yer alan hedeflerinden daima en büyüğünü başarmak isterler. Diğer insanların söylediklerini çok fazla umursamazlar.

Onlar daima sosyal merdivenin yukarısına tırmanmak isterler ama eğer başarmak istiyorlarsa düzenli olmaları ve aynı zamanda da yaratıcı olmaları lazım.

Tarzı: Tutucu ve azimli
Özellikleri: Ciddi, pratik ve güvenilir
Zayıflıkları: Eleştirici ve patlamaya meyilli
Tavsiye: Duygusal konulara verdiğin tepkilerin hakkında daha da az stres yapmaya çalış.
Ünlüler: Alyssa Milano, Vanessa Paradis, Mark Zuckerberg, Jude Law, Jack Nicholson.

Etrafında kendine benzer insanların olması lazım çünkü grup içerisinde çalışırken kendi fikirlerine bağlı kalma eğilimi içerisindedirler. Gerektiğinden fazla düşünürler ve hızlı karar vermek istemezler. Onlar hata yaparak öğrenirler. Ancak etrafında birkaç danışmanın olması onun için büyük bir artı olacaktır.

Onlar plan yapan ve planlarına bağlı kalan kişilerdir, hedeflerine ve metotlarına bağlı kalırlar. Hayatlarında çok fazla dramaya yer vermezler çünkü onların gelişimi sabit ve aşamalıdır. Onların felsefik ve ahlaki anlayışları onları daha da tutucu yapmaktadır.

Çok fazla umutları ve hayalleri yoktur fakat daima planları ve pratiğe geçirecek projeleri vardır. Profesyonel yaşamlarına odaklanmaları onları bencil birisi gibi gösterebilir.

Ne kadar fazla eğitim alırlarsa kendilerini o kadar iyi hissederler. Ancak eğer başarılı birisi olmak istiyorlarsa gelenekçi yapılarını durdurmaları gerekmektedir.

Pratiktirler ve daima amaçları olmalı. Diğer insanlar tarafından motive edildiği zaman oldukça iyimser olur.

ETİKETLER