• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Beşinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Jüpiter’in bu yerleşimi insanları orijinalliklerini ve yaratıcılıklarını olabildiği kadar serbest ve kararlara bağlı kalmadan göstermek için can attırır.

Jüpiter şans ve zenginliğin gezegenidir, bu yüzden onun her dokunduğu yerde onun bu şansını ve zenginliğini görmek mümkündür. Bu gezegen insanlara daha şanslı olmak için nerede çalışmaları gerektiğinin ipuçlarını gösterir.

Doğum haritasının beşinci evinde Jüpiter bulunan insanlar eğlenceli ve yaşamdan daha fazlasını elde etmeye heveslilerdir. Bu insanlar bu evin onlara verdiği her şey hakkında öz güvenli olacaklardır, ki bunlar da seks, arkadaşlarla toplanmalar ve hatta aşk.

Jüpiter Beşinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Yaratıcı, eğlenceli ve etkileyici.

Zayıf Yanları: Kötümser, kuramsal ve kendini beğenmiş.

Tavsiye: Elindeki yeteneklerle mutlu ve rahat hissetmeleri gerekir.

Ünlüler: Arnold Schwarzenegger, Will Smith, Aishwarya Rai, Sigmund Freud.

Bu evin sakinleri kendilerini ifade etmede her zaman cesaretli olacaklardır ve bazen bu açık şekilde ifade etmeleriyle hayatlarında insanları bunaltabilirler. Çok öz güvenli oldukları için çoğu kişi bu insanların egoları olduğunu düşüneceklerdir.

Bu insanlar okumayı severler ve aşk konusuna geldiğinde, evlenene kadar hayatlarında birden fazla partner olmasını tercih edeceklerdir. Beşinci ev Jüpiter kadını kendilerinden daha büyük erkeklerle bir ilişkiye sahip olacaktır ve bulundukları gruplarda çok popüler olacaklardır.

Bu yerleşimde bulunan bütün insanlar söz konusu şey adalet ve hukuk olduğunda şanslı olacaklardır, bu yüzden bu konuda bir sıkıntı yaşadıklarında, bütün davaları kazanacaklardır.