• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Akrep Burcu Erkeği ve Oğlak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Akrep burcu erkeği ve Oğlak burcu kadını çok kısa bir süre içerisinde birbirleri için yaratılmış olduklarını fark edeceklerdir. Bu ikilinin etkileşimi oldukça derindir ve sonsuza kadar sürecektir.

Oğlak kadını güçlü olan Akrep erkeğine karşı kendisini tutamayacaktır. Ayrıca Oğlak kadınının kararlı yapısı ve daima kontrol altında olması Akrep erkeğini etkileyecektir.

İkisi de finansal kaynaklara, sosyal statüye ve kontrole düşkündür bu yüzden Akrep erkeği ve Oğlak kadını çok kuvvetli ve başarılı bir çift olacaktır. Bu ikili birlikte olmak ve ilişkilerini yürütmek için her şeyi deneyecektir.

Bir araya geldiklerinde daima hayallerinden ve onları nasıl başaracaklarını anlatacaklardır. İkisinin de yaşama bakış açısı farklıdır ancak amaçları aynıdır. Bir diğer ortak özellikler ise ikisinin de mahremiyetine ve saygıya düşkün olmasıdır. İkisi de kontrolcüdür ve uzun süreli ilişkiler yaşamak ister.

Akrep erkeği kendisine karşı meydan okuyan, dişli kadınlardan hoşlanır. Oğlak kadını ise oldukça kararlıdır ve sevdiklerine bağlıdır. Bu yüzden bu çift bir arada çok mutlu olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Akrep erkeği duygusal ve sezgisel iken Oğlak kadını ise mantıkçı ve gerçekçidir. Bu yüzden bu ikilinin sorunları aşılamayacak kadar büyük değildir.

Akrep erkeği kıskanç ve sahiplenicidir bu yüzden geleneklerine düşkün olan Oğlak kadınına güvenecektir. Bu çiftin çoğu kez kavga etmesindeki neden kontrol yüzünden olacaktır. Akrep erkeği çok kontrolcüdür, Oğlak kadını da çok inatçı bu yüzden bu çift çok zor anlar yaşayabilirler.

Oğlak kadınının aynı zamanda Akrep erkeğini sık sık eleştirmesi de bir sorun olabilir. Pratik ve başarıya odaklı olan Oğlak kadını duygularını yoğun yaşayan Akrep erkeğine anlam veremeyebilir.

Akrep Erkeği ve Oğlak Kadınına Tavsiye

Oğlak kadını kariyerinden daha az bahsetmelidir. Çünkü böyle yaptığında Akrep erkeğine yeterince değer vermiyormuş gibi görünebilir. Üzüldüğünü ve kırıldığını belli etmeyen Akrep erkeği sonrasında duygusal bir patlama yaşayarak her şeyi daha da zorlaştırabilir.

Eğer Oğlak kadını ve Akrep erkeği birlikte olmak istiyorsa daha çok sabırlı olmalılar ve gerçek duygu ve düşüncelerini paylaşmalılar.