• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen İkizler Burcu Genel Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
    Loading...

Yükselen İkizler burcu kişilerin oldukça güçlü bir kişilik özellikleri vardır. Onlar kendilerini ifade etmeyi ve diğer insanlar tarafından fark edilmeyi çok severler. Sözcüklerin ve fikirlerin gücüne inanan insanladır. Onlar her şeyi yaşamak isterler bu yüzden monotonluktan ve rutinden uzak harika bir yaşamları olacaklardır.

Hayattaki ilgi alanlarınız ve profesyonel alanlar birbirinden oldukça bağımsızdır. Sık sık taşınırlar, yeni arkadaşlıklar kurarlar. Ayrıca onlar o an ki hislerine göre etraftaki insanlar hakkında fikirlerini sık sık değiştirirler. Bu da onları ciddi bir kişilik olmalarından uzaklaştırır. Onlar derinde, diğer insanlar tarafından kabul edilmek için fikirler ve deneyimler aramaktadırlar.

Sosyal olarak insanlarla etkileşim içinde olmaktan keyif alırlar. Ailelerinden ayrı kaldıklarında, komşuları ya da meslektaşları ile yakın bağlar kurarlar. Uzakta yaşayan insanlarla bile iletişim bağını koparmazlar. Evlerinin sıcak, düzenli ve temiz olmalarına dikkat ederler böylece yakınlarını kaliteli bir şekilde ağırlayacaklarını düşünürler.

Sizi egoist ve kibirli gören insanlar çoğu zaman sizi eleştiriliyor.

İletişim becerileriniz sizin doğal yeteneklerinizdir. İnsanları neşelendirirler. Eğer bir eğitimci olurlarsa öğrencilerini daima heyecanlandırırlar ve asla sıkı bir ders olmaz. Çok genç görünümleri vardır ve bu da çevresinde olan herkesin dikkatini çekmektedir.

İlişkilerinizde istikrar ve süreklilik ararsınız ancak diğer insanların size güvenmesi biraz zaman alabilir. Aile kurduğunuzda ise çocuklarınızı korumak ve güçlendirmek için her şeyi yaparsınız.

Yükselen İkizler Kişilik Özellikleri

Yükselen İkizler burcu olan kişiler Merkür gezegeni tarafından yönetilmektir. Onlar bir şeyler keşfetmeyi, yeni bilgiler edinmeyi bir şeyler deneyimlemeyi çok severler. Merkür aynı zamanda sizi şüpheli ve dikkatli birisi yapar, etrafınızdaki insanlardan sık sık kuşkulanırsınız. Yükselen İkizler olan kişiler eğlenceli, nüktedan, oyuncu kişilerdir. Hayatın neşesi desek yeridir onlar için. Kaç yaşında olursa olsunlar daima genç bir görünümleri olacaktır.

Bu kişiler aynı zamanda güçlü ve ikna edicidir. Kendilerini ifade etme şekli çok güçlü olduğu için sağduyularını çok iyi kullanırlar ve fikirlerini, düşüncelerini çok iyi bir şekilde dile getirirler. Konuştuğunuz kişilerin sizin gözlerinize bakmadan konuşması sizi oldukça rahatsız eder. Monotonluk ve rutinler onlara göre değildir. Eğer maceraperest ruhlarının açığa çıkmasına izin verirlerse oldukça ilginç ve heyecanlı bir yaşamları olacaktır.

Yükselen İkizler burçları çok nadir sıkılırlar. Sık sık ya da ev değiştirebilirler. Yeni insanlar tanımak ve sosyal çevrenizi genişletmek sizin için çok basittir. Bu yüzden yeni ortamlara uyum sağlamakta çok güçlük yaşamazsınız. Çok araştırmacı olmanızdan dolayı fikirleriniz sık sık değişir.

Oldukça diplomatik ve istediklerinin peşinde koşan insanlardır. Özellikle pazarlama sektöründe çok başarılı olabilirler. Onlar sadece iyi yalan söylemezler aynı zamanda bir tartışmanın iki tarafını da görürler. Bu yüzden fikirlerinizi bir araya getirmekte zorlanabilirler ancak bu onları kesinlikle çekici ve ilginç bir konuşmacı yapar.

Yükselen İkizler Fiziksel Özellikleri

Yükselen İkizler olan kişilerin gözleri ışıl ışıldır. Orta ya da uzun boyludurlar ve zayıf bir yapıları vardır. İyi ve hoş bir görünümleri vardır. Uzuvları mankenler gibi uzundur. Çeneleri genellikle ufaktır. Geniş bir alanları vardır.