• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Erkeği ve İkizler Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Balık burcu erkeği ve İkizler burcu kadını oldukça farklıdır ancak ikisinin de huzur ve iletişim araması bu ikiliyi bir araya getiren özellikler arasındadır. İkisinin de birbirleriyle iletişim kurması ve birbirlerini anlaması bu ikiliyi birbirine çekecektir.

İkizler kadınının daima fikirlerini açıklayacak bir seyirciye ihtiyacı vardır ve bu ilişkide Balık erkeği seyirci olabilir. Balık erkeği, İkizler kadınının dünyasına girmek ve onu keşfetmek isteyecektir.

Balıklar diğer insanların ihtiyaçlarını hayallerini anlayabilen telepatik kişilerdir bu yüzden becerikli ve hayalperest kişilerden çok etkilenirler. İkizler kadını çok sosyaldir ve daima planlarını değiştirir. Balık erkeği ise fantezi dünyasında yaşar bu yüzden ikisi de pratik ve gerçekçi değildir.

İkizler kadınının oldukça ilginç fikirleri vardır ve bu fikirlerinden bahsetmeyi çok sever. Balık erkeği asla eleştirmez bu yüzden İkizler kadını kendisini onun yanında rahat hissedecektir. Bu ikili birlikteyken oldukça yaratıcı olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

İkizler kadını ve Balık erkeğinin ilişkisi oldukça farklıdır. Beklentileri olan İkizler kadını eğer Balık erkeğinden yeteri kadar cevap alamazsa ilişkiden sıkılacaktır ve ayrılacaktır. İkizler kadınının keşfetmeye ihtiyacı vardır.

Balık erkeğinin aşırı derecede duygusal olması, İkizler kadınının canını sıkabilir. Oldukça hassas olan Balık erkeği, İkizler kadını tarafından yeterince sevilmediğini hissedebilir. Balık erkeği aynı zamanda İkizler kadını tarafından umursanmadığını düşünebilir bu yüzden ilişkiyi bitirme kararı alabilir.

Balık Erkeği ve İkizler Kadınına Tavsiye

Eğer Balık erkeği de İkizler kadını da birbirlerine karşı alıcı ve verici davranırsa oldukça uzun süreli bir ilişki yaşayabilirler. Balık erkeğinin, İkizler kadınının sürprizlerle dolu olan kişiliğini kabul etmesi gerekmektedir. Aynı zamanda İkizler kadınının seyahat etme istediğini kabul etmesi gerekmektedir.

İkizler kadını daha çok sabırlı davranmalıdır çünkü Balık erkeği duygusallaştığında paniklerse Balık erkeğinin ondan ayrılmak istediğini düşünmesine sebep olabilir.