• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeği ve Terazi Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Oğlak erkeği ve Terazi kadını arasındaki ilişki oldukça zorlayıcı olabilir. Ancak farklılıklarını kabullendiklerinde bu ikili oldukça iyi bir çift olabilir.

Terazi kadını, Oğlak erkeğini iş stresinden arındıracak ve hayattan keyif almasını sağlayacaktır. Bunun karşılığında Oğlak erkeği ise Terazi kadınına daha fazla sadık olmayı öğretecektir.

Oğlak erkeği ve Terazi kadını çiftinin cinsel yaşamadı da oldukça renklidir. Terazi kadını hayatında karşılaşacağı en kararlı insanla karşılaşmıştır bu da onun kararsız olan doğasına yardım edecektir.

İkisi de birbirlerine karşı hissettikleri konusunda dürüst olacaktır. Bir şeye karar vermeden önce ise bir araya gelip o konuyu konuşacaklardır. İkisi de önemli bir karar almadan önce o kararın doğuracağı iyi ve kötü sonuçları düşünürler.

Kendine güvenen Oğlak erkeği, Terazi kadınının ilgisini çekmeyi başaracaktır. Terazi kadınının sosyal ve neşeli tavırları ile Oğlak erkeğini etkileyecektir. Bu çiftin iyi bir kariyeri ve rahat bir hayatı olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Her ilişkide sorunlar vardır ancak Terazi kadını ve Oğlak erkeğinin düşünme tarzları da birbirlerininkinden farklıdır. Terazi kadını büyük resme odaklanırken, Oğlak erkeği detaylara dikkat eder ve oldukça pratiktir.

Terazi kadını, Oğlak erkeği için çok iyimser olabilir. Bir diğer problem ise ikisi de ilişkinin lideri olmak ister bu yüzden sık sık tartışma yaşarlar.

Oğlak erkeği, Terazi kadını kadar romantik değildir. Oğlak erkeği bu tür kurları anlamsız bulur, Terazi kadını onu ne kadar çok romantik yapmaya çalışsa da Oğlak erkeği inat edecektir bu yüzden tartışmalar çıkacaktır.

Oğlak Erkeği ve Terazi Kadınına Tavsiye

Oğlak erkeği hırslı, bağımsız ve ahlaklı kadınlardan hoşlanır ve aynı zamanda aile kurabileceği ve destek alabileceği bir kadınla birlikte olmak ister. Terazi kadını toplum içinde Oğlak erkeğine şefkatini göstermemelidir çünkü Oğlak erkeği utangaç ve ketumdur.

Oğlak erkeğinin ise en azından başa başa kaldıklarında Terazi kadınına duyduğu hisleri dile getirmesi ve onu sevdiğini söylemesi gerekir. Terazi kadını sevildiğini bilmek ister.