• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Balık Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Balık erkeği, Yay kadınından daha dürüst olmayı öğrenecektir çünkü Yay kadını, Zodyak’taki en doğru sözleri söyleyen burçtur. Diğer bir yandan Yay kadını ise Balık erkeğinden daha sakin olmayı ve sözlerini daha dikkatli seçerek daha dikkatli olmayı öğrenecektir.

Balık erkeği, Yay kadınının yenilikçi fikirlerinden ve ideallerinden etkilenecektir. Yay kadını, Balık erkeği tarafından daima destek görecektir ve böylelikle bu ikili birbirlerine daha çok bağlanacaktır. Yay kadını ve Balık erkeğinin dünyaları uyum içinde birbirlerine karışacaktır.

İkisi de bilmedikleri bir durumla karşılaştıklarında rahat olacaktır. Yay kadını, Balık erkeğinin hayal dünyasına girecektir ve Balık erkeği, Yay kadınının gerçekliği ile yüzleşecektir. Bu ikili bir araya geldiklerinde ilgi alanlarından, hobilerinden ve yaşama bakış açılarından bahsedecektir.

Birbirleriyle iletişim kurmaya başladıkları andan itibaren ise ne kadar çok ortak yönleri olduklarını keşfedeceklerdir. İkisi de maneviyatlarına çok önem verdikleri için hayal dünyalarında kaybolacaklardır.

Olumsuz Özellikleri

Yay kadını maceraperest ve açık sözlü iken, Balık erkeği ise hayalperest ve kaçamak cevapları olan birisidir. Bu yüzden Balık erkeği acı gerçeklerden kaçmak ister ve Yay kadınının dürüstlüğünü bir problem olarak görebilir. Diğer bir yandan Yay kadını ise Balık erkeğinin bu tavrından çok rahatsız olacaktır.

Tartışma esnasında Yay kadını, Balık erkeğinin gerçeklerden kaçmak istemesine bir türlü anlam veremeyecektir ve bu yüzden yorulacaktır.

Balık Erkeği ve Yay Kadınına Tavsiye

Eğer ikisi de birbirlerini mutlu etmeye devam ederse bu ikili birlikteyken çok iyi vakit geçirecektir.

Balık erkeği ve Yay kadını ilişkilerini yürütmek istiyorsa kendilerini değiştirmeleri gerekmektedir. Yay kadını acı gerçekleri Balık erkeğine söyleyerek onu kırabilir çünkü Balık erkeği oldukça hassastır. Balık erkeği ise gerçeklerden kaçmamayı öğrenmelidir yoksa Yay kadınını kaybedebilir.