• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Aslan Burcu Erkeği ve Yay Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Aslan erkeği ve Yay kadını oldukça tutkulu ve yaşamlarını derinlemesine yaşayan bir ikilidir. Bu ikili bir çift olduğunda ise olduğunda ise hayatı doya doya yaşayacaklardır.

İkisi de Ateş grubuna mensuptur bu yüzden uyumludur. İyimser ve hevesli olan bu çiftin birçok ortak özelliği vardır. İkisi de dürüst, cömert ve pozitiftir. İkisi de anı yaşamayı sevdiği için birlikte iken çok keyifli vakitler geçireceklerdir.

Bu ikilinin birbirlerini sevmesi çok kolaydır. Yay kadını, Aslan erkeğini hem bilgeliği hem de açık sözlülüğü ile etkilemeyi başaracaktır. Bu ikili birlikteyken oldukça hayalperest olacaktır.

Yay kadınının maceraperest ve felsefik kişiliği Aslan erkeğinin ilgisini çekecektir. Yay kadını ise Aslan erkeğinin cömertliğinden ve nezaketinden hoşlanacaktır. Birlikteyken çok eğlenen bu çift sonsuza dek birlikte olmak isteyecektir.

Bu çift daima yeni şeyler yapmak, denemek isteyecektir. İlgi bekleyen Aslan kadını, Yay kadınının flörtöz ve arkadaş canlısı kişiliğini takdir edecektir.

Olumsuz Özellikleri

Oldukça inatçı olan Aslan erkeği daima sözünün dinlenilmesini ister. Yay kadını ise bir problemle karşılaştığında bunu çözmek için en basit yolu tercih eder.

Aslan erkeği partnerinden büyük bir ilgi bekler. Yay kadını ise dışarı çıkmayı, özgür olmayı sever bu yüzden Aslan erkeğini yeterince dünyanın merkezindeymiş gibi hissettiremeyebilir.

Özgürlüğüne düşkün olan ve kısıtlanmayı sevmeyen Yay kadını ilişkiyi yönetmek isteyen Aslan erkeğine karşı gelecektir. Ayrıca Aslan erkeği ilişkinin sorumluluklarını alabilen ve kendisini partnerine adayan bir partnerdir. Yay kadını için ise Zodyak’ın en az sorumluluk sahibi olan kişisi denilebilir.

Aslan Erkeği ve Yay Kadınına Tavsiye

Eğer bu çift birlikte olmak istiyorsa ikisi de zayıf olan özelliklerini güçlendirmelidir. Örneğin: Aslan erkeği daha az ukala olmalı, Yay kadını ise daha fazla hırslı olmalıdır.

Eğer Aslan erkeği, Yay kadınıyla birlikte olmak istiyorsa daima pozitif olmalı ve onunla sohbet etmelidir. Aynı zamanda Yay kadınına ne kadar komik ve eğlenceli olduğunda göstermelidir.

Eğer Yay kadını, Aslan erkeği ile birlikte olmak istiyorsa dürüstlüğünü ve açık sözlülüğünü daha sık göstermeli. İltifatları seven Aslan erkeğine, ne kadar güzel göründüğünü söyleyerek onu mutlu edebilir.