• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Koç Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars‘ı Koç burcunda olan kişiler istediklerini almak için her şeyi yaparlar. Oldukça kendine güvenen, kararlı ve hareketin olduğu yerde olan kişilerdir.

Onları bir yerde tutmak oldukça zordur çünkü oldukça enerjik ve hareketlidirler. Yeni maceralara açık kişilerdir.

Tarzı: Azimli ve iddialı.
Özellikleri: Girişimci ve cömert
Zayıflıkları: Boyun eğmez, aksi ve aceleci
Tavsiye: Zaman zaman kendini rahat bak.
Ünlüleri: Cristiano Ronaldo, Prince, Tyra Banks, Clint Eastwood.

Oldukça rekabetçi kişilerdir bu yüzden karşısındaki kim olursa olsun durmaksızın savaşırlar. Onlar kendinden son derecede emindirler ve dünyayı hiç yorulmadan keşfedebilecek enerjileri vardır.

Her şeyde ilk olmak isterler bu da onları hayatta öncü durumuna sokar. Onlar her istediğini elde eden kişilerdir. Hiçbir şeyden korkmazlar çünkü Mars’ın yöneticisi Koç burcudur. Onlar için güçlü bir konumda olmak oldukça kolaydır.

Aşık olduklarında oldukça yoğun duygular hisseder ve bunu belli ederler. Oldukça şehvetli ve iddialıdırlar. Son derecede ısrarcıdırlar. Oldukları gibidirler ve dürüsttürler.

İlişkilerinde her şeyin heyecanlı olmasını isterler, bu yüzden tek bir kişiye bağlanmakta zorlanabilirler. Aşık olduklarında ise son derecede tutkulu ve güçlü kişilere dönüşürler. Oldukça da öfkelidirler ama kin tutamazlar.

ETİKETLER