• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı Onuncu Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars’ı onuncu evde olan kişiler bazen egolarının çok etkileyici olduğunu hisseder, ancak bu en azından onların muhteşem başarılar sağlamalarına ilham verir.

Bu insanların yüksek hedefleri vardır. Aynı zamanda hevesli ve çok enerjik insanlardır. Kendilerini ve başkalarını efektif bir şekilde organize edebildikleri için onlardan çok harika yöneticiler olurdu.

Olay kendi kariyerleri olduğunda her an inisiyatif almaya ve önde olmaya hazırlardır. Çok çalışkan ve her köşede çeşitlilik aradıkları için başarı er ya da geç onları bulacaktır. Başarıları elde etmeye karşı çok hazırlıklı ve kendine güvenen bu insanlar belki otorite ve ebeveynleriyle problemleri olabilir.

Mars Onuncu Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Yetenekli, orijinal ve pratik.

Zayıf Yanları: İnatçı ve muhtaç.

Tavsiye: Aşırıya kaçan bir şeyler yapmaktan ve bir şeyleri dengelemeye odaklanmaktan kaçının.

Ünlüler: Beyonce, Selena Gomez, Kanye West, Uma Thurman, Kristen Stewart.

Mars’ı onuncu evde olan kişilerin ham bir enerjisi vardır ve bu sayede hayallerini gerçekleştirmeye çok hevesli ve ilgililerdir. Bu ev kadına iş ile ilgili durumlarda daha maskülen olmasında yardımcı olur ve karar vermede ve fikirlerini iletmede bir erkekten daha güçlü olmasını sağlar.

Bu kişiler yollarına çıkan engelleri ve insanları çok takmayacaklardır, zira böyle şeyleri yok sayma yeteneğine sahiplerdir. Onların patronları işleri zamanında yaptıkları ve organize oldukları için onları sevecektir, ancak iş arkadaşları onları soğuk ve çok methodcu olarak göreceklerdir.

 

 

ETİKETLER