• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı On Birinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
    Loading...

Mars’ı on birinci evde olan kişiler hayattaki bir çok şey için dilekte bulunurlar. Bu insanlar ne yaptığını iyi bilen enerjik bireylerle kendilerini bağdaştırabilirler. Buna ek olarak bu kişilerin liderlik etme yeteneğine sahip olması da muhtemeldir.

Bu kişiler arkadaşlıklarına bir çok zaman ve enerji harcayabilirler ancak kiminle vakit harcadıklarına dikkat etmeleri gerekir çünkü bu kişiler ya başkalarından yararlanabilir ya da başkaları onlardan yararlanabilir. Grup etkinliklerinde yer almayı ve lider olmayı severler.

Mars On Birinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Hırslı, titiz ve sosyal.

Zayıf Yanları: Yüzeysel ve hoşgörüsüz.

Tavsiye: Yapabileceğinizden daha fazlasını yapmaya çalışmayın.

Ünlüler: Taylor Swift, Keanu Reeves, Oprah Winfrey, Christina Aguilera, Orlando Bloom.

Bu eve sahip olan bireyler kendileri için her türlü hedefleri koymaya çok vakit harcalar. Mesele hayallerini gerçekleştirme olduğunda onlar en iyisidir. Takımlar ile birlikte harika çalışırlar. Kendi ihtiyaçları ve başkalarının ihtiyaçları arasında bir denge kurmaları onlar için önemlidir. Başkalarıyla birlikte ortak hedeflere doğru çalışmak onlara  çok yardımcı olur.

Doğru şeyi yapıp yapmadıklarını yargılamadan ya da çok düşünmeden fikirlerini gerçek hale getirmeye meyillilerdir. Nasıl yönetileceğini bildikleri için ve entelektüel ilgileri olduğu için bir çok kişi onları takdir edecektir.

Agresif bir gezegen olan Mars, arkadaşlık evi olan 11. eve yerleştiğinde insanları onların iş arkadaşlarıyla etkileşime geçtiklerinde daha tartışmacı yapar çünkü bu evin sakinleri herhangi bir tartışmayı kazanacaklarına eminlerdir.