• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Başak Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Başak erkeği ve Balık kadını arasındaki etkileşim oldukça etkileyici ve manyetiktir. Bu ikili birbirlerine çekildiğini hisseder. Oldukça zıt özellikleri olmasına rağmen Başak ve Boğa ikilisinin birbirleri hakkında seveceği çok yönleri olacaktır.

Başak erkeği, Balık kadınından daha fazla manevi olmasını öğrenebilir. Aynı zamanda Balık kadınının gözleri açıkken bile kurduğu hayallerden derin bir şekilde etkilenebilir.

Balık kadını ise Başak erkeğini hareket ederken gördüğünde pratik yanını geliştirecektir. Birbirlerinin ne kadar çok şey ayırsa da bu önemli değil. Çünkü sevgili olurken zaten zıt kutuplar birbirlerini çeker. Bu ilişki onlar için ya cennet ya da cehennem olacaktır ve buna kendileri karar verecektir.

Dengeli ve uyumlu bir birlikteliği oluşturduklarında ise bu ikili birbirlerini çok sevecek ve birbirlerini sevdiklerini de hissettirecektir.

Olumsuz Özellikleri

Başak erkeği ve Balık kadınının ilişkisinin yürüyeceği garanti değildir. Başak erkeğinin çok fazla endişeli olması Balık kadınını korkutabilir. Ayrıca Başak erkeği çok fazla gerçek dünyaya odaklı iken Balık kadını ise fantezi dünyasında kalmayı tercih eder.

Başak erkeği daha az endişeli olmalıdır, Balık kadını ise gerçek dünyayı olduğu gibi kabul etmeyi öğrenmelidir. İkisi de değişken burç grubundadır bu yüzden ikisi de yeni durumlara kendilerini adapte edebilirler.

Bu çiftin çok fazla tartışması ise oldukça muhtemeldir. Başak erkeği her şeyi eleştirdiği için çok fazla ileri gidebilir ve partnerini değiştirmeye çalışabilir.

Başak Erkeği ve Balık Kadınına Tavsiye

Balık kadını finansal anlamda harcamalarına dikkatli olmalıdır. Daha fazla düzenli olmalıdır ve daha çok çalışmalıdır. Böylelikle Başak erkeği onun bu tavırlarını takdir edecektir.

Eğer bu çift birlikte olmak istiyorsa ilişkilerinin biteceğine dair hayaller kurmak yerine birbirlerine daha çok değer vermelidir. Eğer Başak erkeği, Balık kadını ile birlikte olmak istiyorsa çok dikkatli olmalıdır. Balık kadını yardımsever ve şefkatli bir partnerle bir ömür boyu olmak ister.

Eğer Balık kadını, Başak erkeği ile birlikte olmak istiyorsa ondan yardım istemelidir. Başaklar kötü durumu kurtaran kişi olmayı çok sever!