• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Ayça Ayşin Turan Kimdir? Ayça Ayşin Turan Burcu ve Yükselen Burcu Nedir?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ünlü isim Ayça Ayşin Turan‘ı bizler TV8 kanalında yayınlanan O Ses Türkiye programında tanıdık. Bir yılbaşı özel programında Beyazıt Öztürk ile yaptığı düet ile kendisini gösterdi.

1992 senesinde Sinop’ta dünyaya geldi. Radyo Televizyon Sinema bölümünü İstanbul Üniversitesi’nde okudu. Üniversite eğitimini aldığı sırada ilk dizi deneyimini “Dinle Sevgili” adlı dizi ile yaptı. Yolculuğu burada bitmeyen Turan, Ada karakterini canlandırdığı “Karagül” dizisinde devam etti. Sadece bu dizilerde rol almayan ünlü oyuncu, Meryem, Sevimli Tehlike dizilerinde kendine yer buldu. Çağatay Ulusoy ile birlikte Hakan Muhafız dizisinde rol aldı. Firuze adlı karakteri canlandırdığı Zemheri dizinde oynadı.

Ünlü oyuncu Ayça Ayşin Turan şu günlerde Arıza adlı dizide rol gösteriyor.

Geçen yıllarda katıldığı bir programda ünlü oyuncu kendisiyle ilgili şu sözleri sarf etti; “Yedi kardeşim. Beş abim bir tane de ablam var. Sinop doğumluyum İstanbul’a sonradan geldim. Kardeşlerimden oyuncu olan yok ama sette çalışan var. Reji olarak görev yapan iki kardeşim var. Hiç arkadaş sıkıntısı çekmedim, kardeşlerim hep yanımdaydı. Memleketime sık sık gidiyorum.”

Ayça Ayşin Turan’ın burcu Akrep‘dir ancak yükselen burcunu doğum saatini bilmediğimiz için bilemiyoruz.