• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeği ve Başak Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Oğlak erkeği ve Başak kadınının birçok ortak özelliği vardır. İlk olarak ikisi de oldukça sorumluluk sahibidir ve dikkatlidir. İkisi de birlikte oldukları kişiye saygı duyar ve onunla birlikte güzel bir hayat kurmaya çalışır.

Başak kadını oldukça anlayışlı ve besleyicidir bu yüzden Oğlak erkeği ile çok ilgilenecektir. Birbirlerine duydukları sevgi çevresindeki kişiler tarafından da fark edilecektir

İkisi de toprak elementine aittir bu yüzden bu çift kendilerini ilişkilerine adayacaktır. Belki yaşamları çok heyecanlı olmayacaktır ancak ikisi de ailesiyle çok ilgilenecek ve birlikteyken çok mutlu olacaktır.

Başak kadını, Oğlak erkeği ile birlikte olmayı ilginç bulacaktır. Oğlak erkeğinin hırsından etkilenecektir, Oğlak erkeği ise Başak kadınının etiğinden etkilenecektir. İkisi de iş yaşamlarına çok ağırlık verecektir.

Oldukça zeki, kararlı, çalışkan ve düzenli olan Oğlak erkeği, Başak kadınının ilgisini çekecektir. O da aynı Başak kadını gibi yüksek standartlara sahiptir.

Olumsuz Özellikleri

Her ilişkinin artı ve eksi yönleri vardır. Başak kadını ve Oğlak erkeği birbirlerine ne kadar çok benze de aynı zamanda bir o kadar farklıdır.

Başak kadını Zodyak’ın en çok eleştiren burcudur bu yüzden sürekli olarak Oğlak erkeğini eleştirmemelidir.

Ayrıca Başak kadını çoğu zaman sessiz ve ketum olan Oğlak erkeğine göre daha konuşkandır. Bencil olan Oğlak erkeği vaktinin çoğunu iş yerinde geçirecektir ve bu da Başak kadınını sinirlendirecektir.

Oğlak Erkeği ve Başak Kadınına Tavsiye

Eğer Oğlak erkeği, Başak kadını ile birlikte olmak istiyorsa onun ilgisini çekmeyi öğrenmelidir. Başak kadını onu fark ettiğinde ise Oğlak erkeğini daha çok merak edecektir ve gerisi kendiliğinden gelecektir.

Eğer Başak kadını, Oğlak erkeği ile birlikte olmak istiyorsa onun geleceğe dönük planlarının ne olduğun sormalı ve bu konu hakkında sohbet etmelidir. Aynı zamanda sohbet sırasında Başak kadını kendi kariyerinden ve planlarından da bahsetmeli.