• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Oğlak Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Oğlak erkeği ve Aslan kadını ilişkisi oldukça farklı olacaktır. Oğlak erkeği, Aslan kadınının enerjisinden ve renkli kişiliğinden çok etkilenecektir, Aslan kadını ise Oğlak erkeğinin kendine has kişiliğini çok çekici bulacaktır.

Oğlak erkeği de Aslan kadını da sosyal statülerini çok önemserler aynı zamanda diğer insanlardan daha üstün olduklarına inanırlar ve oldukça züppedirler. Oldukça cesur olan Aslan kadını, Oğlak erkeğinin ilgisini çekmeyi başaracaktır.

Aslan kadınını daha yakından tanımak isteyen Oğlak erkeği onu çok merak edecektir ve bu ikili sohbet etmeye başladıkları andan itibaren birbirlerinden uzakta kalamayacaklardır. Birlikte olduklarında ise hedeflerini ve hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi yapacaklardır.

Olumsuz Özellikleri

Aslan kadını ve Oğlak erkeği birbirlerini çok farklı görmektedir. Örneğin; Oğlak erkeği ketum ve utangaçtır, Aslan kadını ise gururlu ve seslidir. Bulunduğu her ortamda ilgi çekmeyi başaran ve ilgi merkezinde olan Aslan kadını bu özelliği ile Oğlak erkeğini kendisinden soğutabilir.

İkisi de inatçı ve kontrol delisidir bir diğer kavga etme nedenlerinden birisi de bu olabilir. İkisi de kaybetmeyi sevmez bu yüzden bir tartışma yaşadıkları anda kazanmak için her şeyi yapacaklardır.

Günü istediği gibi geçmeyen Oğlak erkeği depresyona girecek ve Aslan kadınını sinir edecektir.

Oğlak Erkeği ve Aslan Kadınına Tavsiye

Oğlak erkeği dünyaya biraz da Aslan kadınının gözünden bakmayı öğrenmelidir. Böylece daha sıcakkanlı, daha bağımsız ve daha sosyal olmayı öğrenecektir. Aynı zamanda biraz da savurgan olmak ona da iyi gelecektir. Oğlak erkeği daha fazla dışa dönük ve açık fikirli olmayı öğrenmelidir.

Aslan kadını, Oğlak erkeğinin hassas ve soğukkanlı tavrını biraz da olsa benimseyebilirse dünyayı daha farklı görecektir. Eğer Oğlak erkeği ile birlikte olmak istiyorsa ayrıca tavırlarına dikkat etmeli ve gösterişten kaçınmalıdır.

ETİKETLER