• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen Aslan Burcu Genel Özellikleri ve Fiziksel Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Yükselen Aslan burçları kendilerine çok güvenirler ve diğer insanlar tarafından beğenilmek isterler, karşı tarafın dikkatini çekmek için her şeyi yaparlar. Yaşları kaç olursa olsun ruhları daima genç kalır. Yaşamlarındaki çoğu olayları haddinden fazla abartırlar.

Onlar insanları ve durumları yönetmeyi çok severler ve hayatlarının her alanına lider olurlar. Lider olmak için ‘entrika’ yapabilme yetenekleri vardır. Cömerttirler ve dış görünümlerine çok dikkat ederler. Sıcak bir atmosfer yaratmak onların psikolojisi için çok önemlidir.

Jest ve mimiklerini çok kullanırlar. İnsanları ikna etmek ve baştan çıkarmak sizin yapabildiğiniz en iyi iştir. Egonuz için etrafınızdaki insanların sizi sevmesi çok önemlidir.

Kendi kimliğinizi incelemekten çok diğer insanlar tarafından kabul edilmeye odaklanıyorsunuz. İnsanlarla birlikte işbirliğinde bulunmak onları daha da güçlü hissettirir. İnsanlarla politik, hümanist ve eğitimsel hedefler üzerinde işbirliğinde bulunmayı severler.

Bir şeyler yaratmayı severler. Kendilerine ait bir şeyler tasarlamak ve yaratmak onların ‘egolarını’ daha da tatmin eder.

Sevgi ve sadakat sizi yaptığınız her şeyde motive eder. Birisinin sizi sevdiğini anladığınızda, sizin güveninizi kazanır ve sonrasında kendinizi, kalbinizi ve ruhunuzu tamamen ona adarsınız. Sevmek ve sevilmek sizi her şey de daha da güçlendirir.

Yükselen Aslan Kişilik Özellikleri

Yükselen Aslan burcunun yönetici gezegeni Güneş’tir. Güneş onları daima parlatır ve yaptıkları her şeyde ilgi çekmelerini sağlar. Yükselen Aslan burçları cömert, hırslı, gururlu ve oldukça çok yetenekli bireylerdir. İnsanların ona hayran olması, ilgi odağında olmak onlar için çok önemlidir. Kendilerini hep genç hissederler. Ayrıca hayatlarındaki her şeyi çok abartırlar.

Yükselen Aslanlar için sevmek ve sevilmek çok önemlidir. Hislerinin karşılık alamadığını hissettiklerinde bir anda buzdağına dönüşürler. İnsanlara yön vermeyi ve her durumda liderlik konumunu üstlenmek sizi keyiflendiriyor. Cömert olmalarına rağmen, kişisel alanlarına değer verirler.

Yükselen Aslanlar duygularını çok açık bir şekilde ifade ederler, hislerini ve duygularını saklamazlar onu dolu dolu yaşarlar. Bu yüzden onlardan çok iyi oyuncu olur.

Sadakat ve sevgi onları motive eder. Güvendiğiniz insanlara karşı olan sevginiz çok büyüktür. Sevgi sizi yaptığınız işte dahil olmak üzere her şeyde motive etmektedir.

Hayatlarındaki anahtar odaklardan birisi de hedeflerdir. Diğer insanların imkansız olarak gördüğü hedefler sizin için çok önemlidir ve ona ulaşmak için her şeyi yaparsınız.

Yükselen Aslan Fiziksel Özellikleri

Yükselen Aslan burçları oldukça karizmatiktir. Genelde orta boyludurlar ve vücutlarının üst kısmı çok belirgindir. Yüz şekilleri genelde ovaldir ve çeneleri belirgindir. Bakışları kendinden emindir.