• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Kova Burcu Erkeği ve Aslan Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Kova erkeği ve Aslan kadını zıt kutuplardır bu yüzden bu ikili birbirlerini gördükleri ilk andan itibaren etkileyecektir. Bu öyle bir aşk olacak ki ikisi de birbirlerinin farklı yönlerini anlayacak ve bunların üstesinden gelecektir.

Bu çift birbirleriyle tamamen zıt özelliklere sahiptir ancak bu sayede de ilişkilerini dengede tutmayı başaracaklardır. Bu çift oldukça eğlenceli, yaratıcı ve sevecen olacaktır. İkisinin de hedefleri aynıdır. Kova erkeği bir işin vizyon ve fikir kısmıyla ilgilenirken Aslan kadını ise pratik tarafları ile ilgilenecektir ve birbirlerini tamamlayacaktır.

İkisi de arkadaş canlısı ve sosyal kişilerdir bu yüzden birbirlerini bu özellikleri ile etkileyecektir. Hatta bu çiftin kalabalık bir ortamda tanışması bile çok yüksek bir ihtimaldir. Aslan kadını büyüleyici ve zarif görünümü ile Kova erkeğini etkileyecektir.

Kova erkeği kendisi gibi maceraperest birisini arar. Oldukça dışa dönük ve yaratıcı bir kişiliği olduğu için Aslan kadınını kendisine aşık etmeyi başaracaktır. Bu çift sıradan olmayacaktır. Cinsel yaşamları da bir o kadar şaşırtıcı olacaktır.

Olumsuz Özellikleri

Aslan kadını ilginin merkezinde olmak istediği zaman ilişkide pürüzler ortaya çıkmaya başlayacaktır. Aslanlar egoist olabilir bu yüzden daima hayranlık uyandıracak sözler duymak ister. Bağımsız olan Kova erkeği ise tüm günününü Aslan kadınını överek geçiremez.

İkisi de çok inatçı ve kavgaya hazırdır. En gereksiz şeylerde bile savunmaya geçebilirler. Birbirlerinin haksız olduğunu asla kabul etmezler bu yüzden bu çift sık sık kavga edecektir.

Kova Erkeği ve Aslan Kadınına Tavsiye

Aslan kadını zaman zaman Kova erkeğinin sadakatsiz olduğunu düşünebilir bu yüzden daha sabırlı davranması gerekmektedir çünkü Kova erkekleri bir ilişkiye başlar başlamaz birisine bağlanamaz. İkisinin de güçlü yönleri var bu yüzden bu çift birbirlerinin bu güzel özelliklerini sık sık dile getirip birbirini takdir etmelidir böylece bağları daha da kuvvetlenecektir.

Eğer bu çift birbirlerine karşı dürüst ve net olursa ve sürekli sohbet ederse her şeyin üstesinden gelecektir.