• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yükselen Burç Nedir ? Nasıl Bulunur?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Çoğumuz birileriyle burçlar hakkında konuşurken Güneş burcumuzu söylüyoruz. Güneş burcu bizim doğduğumuz ay ve günden öğreniliyor. Peki, yükselen burç nedir? Bizim doğduğumuz anda Güneş’in ilerlediği o takım yıldızı bizim yükselen burcumuzdur. Yani doğduğumuz anda doğu ufkunda yükselen burç bizim yükselen burcumuz oluyor.

Yükselen burç nedir?

Yükselen burcumuz bizim sosyal olarak taktığımız bir maskedir. Yani bir topluma girdiğinizde ya da yeni insanlarla tanıştığınızda insanlar sizi yükselen burcunuzun kişiliği gibi algılar ve sizi tanıdıkça sizin Güneş burcunuzu da hissetmeye başlar. Yani ilk etkileşim daima sizin yükselen burcunuzdur. Ayrıca fiziksel görüntünüz ve yüz şekliniz de yükselen burcunuza göre şekillenir. Sağlık problemleriniz, yetenekleriniz şansınız, zihinsel kapasiteniz her şey yükselen burcunuza göre şekillenir. Yani şöyle diyebiliriz aslında yükselen burcumuz bizim Güneş burcumuzdan daha önemlidir ve günlük/haftalık/aylık/yıllık burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuzu okumalısınız çünkü geçmişimiz, şu anımız ve geleceğimiz yükselen burcumuza göre şekil alır. Güneş burcumuz bizim sadece kişiliğimizi oluşturur.

Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz?

Yükselen burcunuzu öğrenmek için doğdunuz gün/ay/yıl ve doğduğunuz saat ve şehir çok önemlidir. Bunları bilmeden yükselen burcunuzu öğrenemezsiniz. Eğer yükselen burcunuzu öğrenmek istiyorsanız burayı tıklayın.

Yükselen Burç Özellikleri

Yükselen Koç Burcu Özellikleri
Yükselen Boğa Burcu Özellikleri
Yükselen İkizler Burcu Özellikleri
Yükselen Yengeç Burcu Özellikleri
Yükselen Aslan Burcu Özellikleri
Yükselen Başak Burcu Özellikleri
Yükselen Terazi Burcu Özellikleri
Yükselen Akrep Burcu Özellikleri
Yükselen Yay Burcu Özellikleri
Yükselen Oğlak Burcu Özellikleri
Yükselen Kova Burcu Özellikleri
Yükselen Balık Burcu Özellikleri

 

ETİKETLER