• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Yay Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Merkür‘ü Yay burcunda olan kişiler yorulmak nedir bilmezler onlar yaşamı bir macera olarak görürler ve komediden bilime kadar her şeyi deneyimlemek ister.

Diplomat kişilerdir ve akıllarında ne varsa onu çekinmeden dile getirirler.

Tarzı: Samimi ve dürüst
Özellikleri: Coşkulu, felsefik ve komik
Zayıflıkları: Çok fazla iyimser ve çılgın olması
Tavsiye: İyi niyetini göstermek için biraz bekle
Ünlüleri: Scarlett Johansson, Jay-Z, Salman Khan, Vanessa Paradis.

Onlar diğer insanların duygularını çok fazla önemsemezler bu yüzden düşündüklerini direk dile dökerler. İnatçıdırlar ve daima konuşmaya açıktırlar. Son derece dürüst olmalarından dolayı politikacı ve sözcü olma konusunda çok kötü olabilirler. Her aktivite ve tecrübeye açık kişilerdir.

Hayalperesttirler ve asla detaylara çok fazla önem vermezler. Acımasız bir şekilde dürüsttürler, bu onların hem aleyhine hem de lehine olabilir. İyi niyetlidirler ancak hassas olan insanları sözleriyle incitebilirler.

Ancak bazı insanlar onların dürüstlüğünü bildikleri için onun fikirlerini duymak isteyeceklerdir. Konuşma özgürlüğü onlar için çok önemlidir. Asla sessiz olmayı kabullenemezler. İki yüzlülüğe tahammülleri yoktur.

İnsanları onda sevmediği özelliklerini dile getirdiklerinde asla rahatsız hissetmezler çünkü dürüstlük onları asla rahatsız etmez. Kin de tutmazlar çünkü onlar zaten içindekileri tutamazlar.

Kaliteli bir mizah anlayışları vardır ve oldukça da neşelidirler.

ETİKETLER