• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Merkür’ü Sekizinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
    Loading...

Merkür’ün bu yerleşimi insanları tam olarak neyin söyleneceğini bilmesini mümkün kılar ve bu olduğunda onları bir çok hayattaki bir çok dertten kurtarıp başkalarının üzerinde üstünlük kurmalarını sağlayacaktır.

Doğum haritasının sekizinci evinde Merkür ile doğan insanlar etraflarını tam olarak nelerin çevirdiğini bilmek isteyen birer doğal merakla doğmuşlardır. Bütün bu olanlar nasıl oldu, etrafındaki insanlar yaptıkları şeyleri nasıl yaparlar, ve buna benzer bir çok soru. Bu insanlar doğal birer müfettişlerdir. Her şeyi ve herhangi bir şeyi en ufak ayrıntısına kadar sadece meraklarını tatmin etsin diye araştırırlar.

Merkür Sekizinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Konuşkan, ikna edici ve katılımcı.

Zayıf Yanları: Yargılayıcı, dedikoducu ve düşüncesiz.

Tavsiye: Onlara sır olarak verilen şeyleri başka insanlarla paylaşmamalılar.

Ünlüler: Natalie Portman, Emma Watson, Kylie Jenner, Prince Harry.

Tabi ki de onlar için en nihayetinde olması gereken şey doğrulardır, çünkü bir sonuca varmaktan mutlu olmayacaklar ve daha sonra bunun sadece bir yalan ya da sahte tutumların sonucu olduğunu öğreneceklerdir.

Bu evin sakinleri rastgele şeyler üzerine konuşmayı çok severler. Eğer sizler en ilginç konular hakkında rastgele başıboş atıp tutmaktan, varoluşsal çıkmazlar hakkındaki sonsuz tartışmalardan ve bitmek bilmeyen şakadan eğlenen bir tip değilseniz, Merkür sekizinci evdeki insanlar sizler için doğru bir seçim olmayacaktır.