• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Mars’ı On İkinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Mars’ı on ikinci evde olan insanlar her türlü duruma karşı duygusal bir tepki verebilirler. Aynı zamanda bu insanlar iç gücülerini bastırmaya meyillilerdir. Bazen bu yerliler başkalarıyla etkileşime geçmekte sıkıntı yaşayabilirler çünkü insanlar onların vereceği tepkiyi hissedeceklerdir.

Bu insanların bazı insanların onlara karşı gizliden gizliye işler çevirdiğini düşünmeleri mümkündür çünkü bu tuttukları kin aslında her zaman onların içinde gizli ve çok iyi saklanmış bir şekilde durur. Hayattaki gerçek amaçlarının ne olduğunu anlamaya bütün enerjilerini yönlendirmelilerdir ve var olmayan problemlere yönelmemelilerdir.

Mars On İkinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Duygusal, direkt ve yaratıcı.

Zayıf Yanları: Ketum ve güvensiz.

Tavsiye: Geçmişten ders çıkarttığınız an geçmişte yaşamayı bırakın.

Ünlüler: Nicole Kidman, Kim Kardashian, Mick Jagger, Victoria Beckham, Dave Gahan.

Bütün bir insanlıkla birleşmek ve ahenkli ilişkiler geliştirmek onları kesin olarak daha mutlu yapacaktır. Kapalı kapılar arkasında çalışmayı sevdiklerinden dolayı, para kazanmak için ne yaptıklarında daha hızlı bir şekilde başarılı olabilirler.

Mars’ı bu evde bulunan yerlilerin bastırılmış siniri onları kötü modlara sokabilir ve farkında olmasalar bile asabi hissedebilirler. Bazı durağan davranışlar problemler huysuz olduklarında ortaya çıkabilir

Çocuk olarak, ebeveynleri ve kardeşleri onların daha az direkt, öz güvenli ve bencil olmalarını konusunda onları muhtemelen cesaretlendirmişlerdir. Bu da onların yetişkin olduklarında istedikleri şeyler üzerine gidememelerine dönüşecektir.