• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Güneş’i Dokuzuncu Evde Olanların Kişilik Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Güneş‘i dokuzuncu evde olan kişiler oldukça idealist ve hayalperest kişilerdir. Bu kişiler pratik ve gerçekçi olmayabilir. Ayrıca düşünmeyi çok seven bu kişiler daima büyük fikirlere sahiptir ve kendilerini doğrudan ifade edebilen kişilerdir.

Bu kişiler felsefe, din ve hukuk gibi konulara karşı bir ilgi duyabilir. Bu kişiler her türlü bilgiyi aklında muhafaza edebilir. Sezgileri çok kötü değildir ama fikirlerinin çok uçuk olmamasına dikkat etmeleri gerekmektedir.

Güçlü tarafları: İşbirlikçi, tensel ve bilgili
Olumsuz Yanları: Karamsar, saygısız ve kibirli
Tavsiye: Kendilerini aydınlatacak yollar aramalılar.
Ünlüler: Tom Cruise, Jessica Alba, Gwen Stefani, Ashton Kutcher.

Dokuzuncu evinde Güneş olan kişiler etrafındaki kişileri anlayabilen, büyük idealleri olan meraklı olan kişilerdir. Daima geleceğe odaklı olan bu kişiler yeni maceralar yaşamak isterler. Bir dakika bile oturarak vakit kaybetmek istemezler.

Bu kişiler iş yaşamlarında oldukça esnek, eğlenceli, meraklıdır ayrıca diğer insanların içerisinde yer alan güzellikleri fark edebilirler. Oldukça dürüst olan bu kişiler akıllarındakini dile getirirler ve sözlerini daima tutarlar.

Her şey hakkında daha çok bilgiye sahip olmak isterler. Çok kısa bir süre içerisinde birçok bilgiye erişmek ve onları öğrenmek isterler bu yüzden bu kişiler daima dünyaya olan bakış açılarını genişletmektedir.

Felsefeyle uğraşmayı ve yeni kültürler ile iç içe olmayı çok severler. Bu kişiler maceralar yaşadıklarında ve kendi sınırlarını test ettiklerinde çok mutlu olurlar.

Bu yüzden dokuzuncu evinde Güneş olan kişiler gezmeyi ve dünyanın dört bir yanından arkadaş edinmeyi çok sever. Her türlü deneyim ve bu kişileri oldukça meraklı birisine dönüşür. Oldukça entellektüeldir ve daima daha çok şey öğrenmek için motive olurlar.

Olumsuz Özellikler

Bu kişiler eğer coşkularını ve meraklı olan taraflarını kontrol edemezse fanatik olabilirler ve gerçekten çok uzaklaşabilirler.

Ayrıca dokuzuncu evinde Güneş olan kişiler kendi inançlarını ve görüşlerini diğer insanlara aşılamaya çalışabilirler. Bu kişiler her kişinin farklı inançları benimseyebileceğini kabul etmesi gerekmektedir.

ETİKETLER