• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Boğa Burcu Erkeği ve Yengeç Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Boğa erkeği ve Yengeç kadını Zodyak’ın en iyi çiftlerinden birisidir. Bu burçta olan kişiler birbirlerini derin bir şekilde anlarlar bu yüzden birbirleri ile olan iletişimi hem duygusal hem de fizikseldir.

İkisi de son derecede içgüdüseldir ve birbirlerini anlarlar. Dışarı çıktıkları zaman ise en iyi yemekleri yemek ve en pahalı şarapları içmek isterler. İkisi de partnerleri ile birlikteyken güvende olduklarını bilmek ister.

Yengeç kadını, Boğa erkeğinin ihtiyaçları için mükemmeldir. Boğa erkeği partneri tarafından sevilmek ve desteklenmek ister.

İkisi de duygularından tam olarak emin oldukları zaman aşklarını itiraf edecektirler. Ancak Yengeç kadını oldukça besleyicidir yani Boğa erkeğinin güvenini kolay bir şekilde kazanacaktır.

Yengeç kadını ilk başlarda kendi kişiliğini tam olarak yansıtmayabilir ancak ilişkiye ilk bağlanan da o olacaktır. İkisi birlikteyken Yengeç kadını, Boğa erkeğinin planlarını ve hayallerini destekleyecektir.

Boğa erkeği son derece sabırlı ve ısrarcıdır, Yengeç kadınının ruh hali değişimlerini hoşgörüyle karşılayacaktır. Yengeç kadını ise Boğa erkeği tarafından korunmayı sevecektir, sezgilerine göre hareket edecektir ve Boğa erkeğini tatmin edecektir.

Olumsuz Özellikleri

Yengeç kadının ruh halleri ve duyguları ile ilgili sorunları olabilir ve bu da ilişkiye zarar verebilir. Çok tutkulu ve huzurlu olan Yengeç kadını bazen oldukça inatçı olabilir.

İkisi de çok inatçı oldukları için farklı fikirleri kabullenmekte zorlanabilirler. İkisinden birisi planlara karşı geldiğinde sorunlar ortaya çıkabilir. Korkuları ve güvensizlikleri olan Yengeç kadını, Boğa erkeğinden yeterince ilgi görmediğinde kendisini üzgün hissedebilir.

Boğa Erkeği ve Yengeç Kadınına Tavsiye

Yengeç kadını ve Boğa erkeğinin birbirine güvenmesi lazım çünkü ikisi de oldukça sahiplenici ve kıskanç. Zamanla birbirlerine olan sadakatini kanıtlayacaklardır.

Tutkuları ve duyguları onları bir çift olarak oldukça güçlü yapacaktır. Ancak Boğa erkeği zaman zaman duygularını dile getirmede zorlanabilir, bu yüzden Yengeç kadını ona duygularını açıklamada yardımcı olacaktır.

Boğa erkeği daha az inatçı olmayı Yengeç kadını ise daha az huysuz olmayı denemelidir.