• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Akrep Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 votes, average: 2,00 out of 5)
    Loading...

Venüs burcu Akrep olanlar oldukça gizemli insanlardır. Onların esrarengiz kimlikleri o kadar ilgi çekicidir ki herkes onların yokluğunda ondan bahseder.

Venüs Akrepler kendilerini gizli tutmayı severler. Oldukça adanmış ve sadık bir kişilikleri vardır. Aynı şeyleri de partnerlerinden de beklerler.

Tarzı: Kendinden emin ve zeki
Özellikleri: Gizemli, uyanık ve düzenli
Olumsuz yönleri: Sabırsızlık ve öznellik
Tavsiye: Bazen kendini diğer insanların yerine koymalısın.
Ünlüler: Mahatma Gandhi, Leonardo DiCaprio, Bill Gates, Jay-Z, Katie Holmes.

Venüs Akrepler sonsuza kadar sürecek olan bir ilişki arayışı içindedirler. Tek gecelik ilişkiler onlara göre değil ve partnerlerinin görünümüne önem vermezler.

Oldukça sadık ve kararlı bireylerdir. Eğer onu incitecek bir şey yaparsanız sizden mutlaka intikamını alacaktır. Karşısındaki insanı gerçek olarak görmek ve bilmek isterler. Duyguları oldukça derindir ve harika bir sevgilidir.

Romantiklik açısından oldukça gizemlidir bu yüzden çoğu kişi onun ilgisini çekmeye çalışabilir.

Fiziksel temasa son derecede önem verirler bu yüzden seksüel arzuları çok yoğundur. Oldukça tutkulu ve yoğun insanlardır. Kontrol etmeyi çok severler bu yüzden ilişkide daha çok kontrol eden taraf olmak isterler.

 

ETİKETLER