• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü On Birinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Venüs‘ü on birinci evde olan kişiler daima yeni ve ilginç arkadaşlar edinmek isterler çünkü bu kişiler insanlara karşı oldukça meraklıdırlar. Grup içerisinde olmayı çok severler bu yüzden bu kişiler birlikte olacağı kişilerle bir arkadaş topluluğu içerisinde tanışabilir.

Bu kişiler içerisinde bulunduğu gruplar içerisinde finansal anlamda kazançlar elde edebilir. Oldukça diplomatiktirler ve herkesle iyi anlaşırlar.

Güçlü yanları: Arkadaş canlısı, neşeli ve sadık
Olumsuz özellikleri: Gösterişçi ve düşüncesiz
Tavsiye: Kendinden şüphelenmeden önce hislerine kulak ver.
Ünlüler: Madonna, Lady Gaga, Keanu Reeves, Niall Horan, Anthony Hopkins.

Bu kişiler diğer insanlarla birlikte uyumlu arkadaşlıklar kurmak ve etkinliklere katılarak kendilerini göstermek isterler. Kendisiyle aynı ilgi alanlarına sahip olan kişilerden etkilenir bu yüzden bu kişiler birlikte olacağı kişilerle bir etkinlikte tanışabilir. Ancak onlar için bir ilişkide en önemli olan şey dürüstlüktür.

Onunla birlikte olacak kişinin farklı hobilere sahip olması ve sıra dışı şeylerle ilgilenmesi gerekir. Çünkü Venüs’ü on birinci evde olan kişiler farklı insanlardan etkilenir. Bu kişiler insanların sadece iyi taraflarına odaklanır. İnsanları bir araya getirmeyi sever. Ayrıca onların farklı fikirleri diğer insanları etkileyecektir.

Birlikte olduğu kişinin moduna göre ruh hallerini değiştirecektir. Bu kişiler oldukça uyumludur ve bu yüzden diğer insanlar tarafından her yere davet edilecek ve sevilecektir. Onlar rutin hayatı olan ve sıradan ilgi alanlarına sahip olan kişilerle birlikte olmaktan sıkılırlar.

Çok eğlenceli bir yapıları vardır ve zamanlarını daima dolu dolu geçirmek isterler. Bu evin yönetici Kova olduğu için bu konuma sahip olan kişiler hümanist olacaktır ve kendilerini her konuda geliştirmek isteyeceklerdir. Ayrıca bu kişiler arkadaşlarına karşı çok nazik ve yardımsever olacaktır.
Müzik ve tiyatro gibi alanlarda yetenekleri olabilir ayrıca makyaj sanatçısı gibi mesleklere karşı da yetenekleri vardır.