• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Oğlak Burcunda Olan Kişilerin Özellikleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
    Loading...

Venüs’ü Oğlak burcunda olanlar özellike aşk konularına oldukça öğretici bir şekilde yaklaşır. Ve onlar her şeye sanki bir göreviymiş gibi yerine getirirler. Oldukça stratejik, ilgili ve uyanıktırlar. Her şeyi planlarlar ve bazen içsel hislerini açıklamayı unuturlar.

Kendilerini profesyonel bir hayata adarlar ancak şunu fark etmeleri gerekir ki hissettikleri duygular o kadar da kötü değildir.

Tarzı: Azimli ve özenli
Özellikleri: Sadık, ilgili ve pratik
Zorlu yönleri: İnatçılık ve esneklik
Tavsiye: Hislerini daha açık bir şekilde ifade etmelisin.
Ünlüler: Steve Jobs, Elvis Presley, Alicia Keys, Frank Sinatra.

Venüs Oğlaklar sorumluluğa büyük önem verirler. Eğer partnerleri yeteri kadar sorumlu değilse onlara bağlanmazlar ve karşı taraf ne yaparsa yapsın bu ilişki bitecektir.

Uzun süreli ilişkiler onlar için hırsla ve azimle sağlanmaktadır. Onlar partnerlerinde ciddiyet ararlar bu yüzden uzun süreli ilişkiler yaşamak isterler. İyi bir ilişki onlar için iki tarafın da birbirine karşı anlayışlı olmasından doğmaktadır.

Bir ilişkiye girdiklerinde ise sorumluluk almaktan asla kaçınmazlar. Onlar için hareketler sözcüklerden daha güçlüdür. Bu yüzden eğer bir Venüs Oğlak sizi seviyorsa bunu söylemekten daha çok hareketleri ile gösterecektir.

ETİKETLER