• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Venüs’ü Yedinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Venüs’ü yedinci evde olan kişiler ilişkilerine ve hayatlarında olan kişilere karşı büyük bir ilgi gösterir. Bu kişiler çevreleri ile birlikte uyum ve denge içerisinde olmak ister bu yüzden daima huzur ve denge içerisinde olmaya çalışacaklardır.

Bu kişiler aynı zamanda uzun süredir birlikte olduğu ilişkiler içerisinde kendisini kaybedebilir. Aşk konusunda kendisini kaybedebilirler ve bağlanma konusunda yaşadığı sıkıntılardan dolayı geç yaşlarda bir evlilik gerçekleştirebilir.

Güçlü yanları: Barışsever, dengeli ve diplomatik
Olumsuz özellikleri: Acele karar vermesi ve materyalist olması
Tavsiye: Etrafındaki insanların seni onaylamasına bağlı olma
Ünlüler: Ryan Gosling, Tyra Banks, J. K. Rowling, James Franco, Kate Moss.

Bu kişiler kendi romantik ve sosyal becerilerini diğer insanlarla bağ kurarak açıklamayı severler. Bu kişilerin sağlığı bile duygusal olarak bulunduğu duruma göre şekillenir. Venüs’ü yedinci evde yer alan kişiler sadece maddi olarak zengin olan birisiyle evlenmek isteyebilir.

Yalnız kalmaya tahammül edemezler bu yüzden onları bekarken görmek çok nadir rastlanan bir durumdur. Bu kişiler yaşamlarında dengeyi her şeyden çok istemektedirler. Bu yüzden gittikleri ortalama huzur ve uyum getirmek isterler. Birlikte olmak istedikleri kişinin iyi bir kariyere sahip olması ve iyi görünmesi onlar için çok önemlidir.

Venüs burada ilişkiler evinde konumlandığı için bu kişilerin evlilikleri oldukça mutlu ve eğlenceli olacaktır. Çok uyumlu bir kişilikleri olduğu için onları nadiren kavga ederken göreceksinizdir. Ayrıca bu kişiler herkesin hayal ettiği bir evlilik yaşayacak ve herkesi kıskandıracaktır.

Bu kişilerin özel bir büyüsü vardır ve kalplerinin güzelliği ile herkesi etkilemeyi başarırlar. İnsanları ikna etme konusunda oldukça başarılı olabilirler. Diğer insanlar tarafından saygı görmek ve beğenilmek onlar için çok önemlidir.

Kavga ve tartışmaları hiç sevmezler bu yüzden böyle ortamlarda bulunmak onları gerebilir.