• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve Balık Burcu Kadını İlişki Uyumu

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Yengeç erkeği ve Balık kadını birlikte iken çok mutlu olacaktır. İkisi de oldukça hassas ve sadıktır ve ilişkiden beklentileri aynıdır.

Yengeç ve Balık burçları oldukça hassas oldukları için etraflarındaki her şeyi duygularıyla algılarlar bu yüzden ikisi de zaman zaman duygusal krizlere girebilirler ve birbirlerini derinden anlarlar.

İkisi de ruhsal olarak bir bağ kurarlar. Romantik olan bu çift çevresindeki herkesi etkilemeyi başarır. Balık kadını sonunda kendi hassas doğasını anlayan ve kendi bakış açısıyla olayları görebilen birisini bulabildiği için kendisini çok şanslı hisseder.

İkisi de birbirlerinin nasıl hissetiğini konuşmadan anlayabilir. İkisi de elinden geldiğince dramadan kaçınırlar. Onlar sadece sıcak bir evde mutlu bir yaşam sürmek isterler.

İkisi de oldukça empatik olduğu için birbirlerine karşı anlayışlı yaklaşır. Yoğun bir şekilde seven bu iki burç birlikte iken her türlü duygusal sorunun üstesinden gelecektir.

Olumsuz Özellikleri

Yengeçler evde olmayı ve rahat bir yerin tadını çıkarmak isterlerken, Balık kadını ise yeni yerler görmek ve dünyayı keşfetmek isterler. Bu da Yengeç erkeğini sinir edebilir.

Ayrıca Balık kadını, Yengeç erkeğinin huysuzluğundan şikayetçi olabilir. Duygularını içinde yaşayan Yengeç erkeği ve Balık kadını sorunlarını anında konuşmalı ve çözmelidir aksi takdir de her şey daha da büyüyecektir.

Hayalperest olan Balık kadını zaman zaman Yengeç erkeğini ilgisiz bırakabilir bu da Yengeç erkeğini incitebilir. Yengeç erkeği ve Balık kadını ilişkisi oldukça kırılgandır çünkü ikisi de oldukça hassastır.

Yengeç Erkeği ve Balık Kadınına Tavsiye

Yengeç erkeği ve Balık kadını aynı değerlere inanırlar ve ikisi de oldukça duygusaldır bu yüzden ikisi de duygularını kendilerine saklamamalı birbirleri ile paylaşmalıdır.

Balık kadını, Yengeç erkeğini rahatlatmalı, ona yemek pişirmeli ve onunla sık sık flörtleşmelidir bu Yengeç erkeğinin çok hoşuna gidecektir. Yengeç erkeği ise Balık kadınını etkilemek için ince davranmalı ve çok ısrarcı olmamalıdır.