• * Lütfen en az 5 karakter kullanınız.
  • * En az 8 karakter olmalıdır.
  • Lütfen kullanıcı adı ya da e-posta adresinizi girin. Yeni parola oluşturabilmeniz için e-posta yoluyla bir bağlantı alacaksınız.

Jüpiter’i Sekizinci Evde Olanların Kişilik Özelliği

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,00 out of 5)
    Loading...

Jüpiter’in bu yerleşimi insanları yaşamın bütün yönlerinde zevk aramasına teşvik eder,  ek olarak bu insanları oldukça ruhani ve sosyal yapar.

Doğum haritasının sekizinci evinde Jüpiter bulunan insanların içgüdüleri kusursuz olduğundan dolayı, bu evin sakinleri problemlerle başa çıkmada çok başarılılardır ve sahip olabilecekleri herhangi bir sorunun kökünü belirleyebilirler. Bu insanlar gizemlere bayılırlar ve birazcık daha karmaşık ve zor durumlarla baş etmeyi sorun etmezler. Bu insanların cinsel yaşamları her zaman zengin olacaktır çünkü Jüpiter bollukla ve sekizinci ev seks ile ilgilidir.

Jüpiter Sekizinci Ev Özellikleri

Güçlü Yanları: Ruhani, sezgisel ve sıcak kanlı.

Zayıf Yanları: Manipülatif ve aşırı duygusal.

Tavsiye: Bulaştıkları nedenlere bağlı kalmaları gerekir.

Ünlüler: Michael Jackson, Jennifer Lawrence, Grace Kelly, Benedict Cumberbatch.

Eğer ki sizler bir gecelik ilişkileri sevmeyen tiplerdenseniz, yatak odalarında mümkün olduğunca çeşitlik isteyen ve her zaman yeni bir partner arayan Jüpiter sekizinci ev yerlileri gibi birilerine bakmanız sizler için daha iyi olacaktır.

Jüpiter sekizinci evde olduğunda ağırlıklı olarak birini olumsuz etkiler. Bu da bu yerleşime sahip olan bireylerin kariyerlerinde problem olabileceğine ve aynı zamanda çok da mutlu geçmeyecek bir uzun yaşam yaşayabileceği anlamına gelir. Gerçek şu ki, sekizinci eve sahip insanlar ölümle alakalı bir çok şeyden fayda sağlayacaklardır, bu ister mecazi anlamda olsun ister de gerçek anlamda.